\

Актуальная тема

ІННОВАЦІЇ PÖTTINGER ДЛЯ НАЙВИЩОГО ВРОЖАЮ

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

Роланд ХАУЦІНГЕР, територіальний менеджер компанії PÖTTINGER провів презентацію новинок техніки, представленої на виставці «ІнтерАгро 2018» і поділився планами розвитку компанії на світовому та українському ринку.

  Exklujzyvne_intervuj_PTTINGER.pdf (467.8 Кб)

ТМ «Крамар»: оптимальный баланс цена – качество

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

Комбикорма компании Крамар имеют широкую популярность на украинском рынке. Поделиться новинками производства и рассказать об основных конкурентных преимуществах компании мы попросили Ольгу ЛАГУНОВУ, менеджера по сбыту компании Крамар.

  KRAMAR_Agroport_East_Kharkiv_2018.pdf (219.8 Кб)

Экотехнологии будущего от отечественного разработчика ООО «СХП «МБС»

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

По данным ФАО, быстрорастущий спрос на продукты животноводства способствует дальнейшему динамичному развитию данного сектора, особенно в развивающихся странах. При этом биотехнологии в животноводстве вносят огромный вклад в дело борьбы с нищетой и голодом, сокращая угрозу заболеваний и обеспечивая экологическую устойчивость. Применение современных биотехнологий открывает новые возможности и поднимает вопросы, касающиеся здоровья не только животного, но и конечного потребителя продуктов питания – человека. Редакция журнала «Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ» предоставляет слово Александру МИЗЕРНИЦКОМУ, руководителю ООО «СХП «МБС» – отечественного производителя синбиотиков «Энтеронормин» и «Энтеронормин Детокс».

  Ekotekhnologij_buduschyego.pdf (465.5 Кб)

Україна втретє представлена на одній із найбільших подій в галузі тваринництва – ХХХ World Buiatric Congress 2018

Кожні два роки вся величезна спільнота спеціалістів у галузі тваринництва поспішає відвідати одну з найбільших та грандіозних подій – Всесвітній конгрес з питань здоров’я великої рогатої худоби. Конгрес є традиційним заходом, оскільки відбувається ось уже впродовж 60-ти років, і славиться популярністю та значимістю серед усіх, хто займається скотарством.

  _World_Buiatric_Congress_2018.pdf (281.9 Кб)

«Повітряні» технології від «Інституту здоров’я рослин»

ХХІ століття поставило перед людством велику кількість завдань, які потребують негайного вирішення. Серед головних – розробка шляхів регенерації природних ресурсів, подолання світової продовольчої кризи і перехід до раціональних моделей виробництва. Для цього Україні необхідна наукова платформа, здатна дослідити ці питання і розробити шляхи їх вирішення. Відтепер це стало можливим: у червні 2018 року в Черкасах відкрився перший і єдиний в Україні науково-дослідний інститут для досліджень і впроваджень інноваційних технологій у сфері агро – «Інститут здоров’я рослин». Про необхідність існування такого інституту для повноцінного розвитку країни і перспективні напрямки досліджень розповідають ті, завдяки кому цей проект втілився у життя.

  Resursosberezhennya_Povitryani_technologij.pdf (331.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Огляд подій: Як «АГРОПОРТ» на Херсонщині побив усі рекорди

Ексклюзивні ТЕХНОЛОГІЇ

«АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018» став не просто найбільшим стартом за усю історію проекту, але й також найбільшим заходом для Херсона за останні роки, що підтверджують, зокрема, безпосередні учасники та відвідувачі виставки-форуму. На «АГРОПОРТ Південь Херсон», який проходив у чотирьох різних локаціях, були представлені понад 200 компаній на 3000 кв. м виставок,а сам форум зібрав понад 5000 відвідувачів та 14 000 онлайн-глядачів.

  Obzor_meropriyatiy_AGROPORT-KHERSON-2018.pdf (893.2 Кб)

На шляху до екологізації агровиробництва

Ексклюзивні ТЕХНОЛОГІЇ

У рамках виставки «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018» на демонстраційному полігоні, розташованому на території експериментальної бази ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», відбувся практичний семінар із демонстрацією нових сортів сої, гібридів кукурудзи та соняшника,оброблених сучасним нанодобривом «5 element». Демополігон площею 32 га створений спільно з Інститутом зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України.

  Obzor_meropriyatiy_AGROPORT-KHERSON_Demopoligon_5element.pdf (632.3 Кб)

Нові вимоги до органічного виробництва – нові можливості для виходу на експорт

Прес-служба Агропорт Україна

Agroportex.Bio – це нішевий маркетплейс для B2B ринку, який гарантує прямий доступ до органічних виробників для покупців з усього світу. Основна проблема, на яку направлено рішення – це прямі продажі без посередників. Виробники бажають продавати всю свою продукцію дорого, а покупці шукають надійних постачальників з якісним товаром та найменшою ціною. Скористатися додатком Agroportex.bio зможуть тільки кінцеві виробники із підтвердженою сертифікатом продукцією.

  NOVYNA_Agroportex.pdf (287.5 Кб)

Новий проект компанії Buschhoff в Україні

Company «Siy Dobro»

Важливою запорукою успішного тваринницького господарства – є корми, а саме їх якість, адже від того, що їсть тварина залежить її продуктивність: надій молока, приріст у м’ясі, а головне – її здоров’я. Тому все більше господарств задаються питанням власного «домашнього» заводу з виробництва комбікорму.

  NOVINI_BUSCHGOFF_Novij_proekt_v_Ukraijni.pdf (175.8 Кб)

XVII международная конференция Grain & Maritime Days in Odessa: портал зерновой индустрии

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

24-26 мая в семнадцатый раз в Одессе – морской столице Украины – прошла крупнейшая международная конференция Grain & Maritime Days in Odessa. Участниками стали более 500 профессионалов в отрасли международной зерновой торговли, транспорта, шиппинга и других сегментов, деятельность которых пересекается и благодаря которым Украина входит в ТОП-10 мировых экспортеров зерна.

  Aktualnaya_tema_Grain__Maritime.pdf (693.9 Кб)

Производство DOSTO орегано

КОМПЛЕКСНИЙ АДСОРБЕНТ

Летняя АКЦИЯ от СМАКУЙ

Биотехноогии

В гармонии с природой

Нанотехнологии

Ресурсосберегающая техника

Органическое производство

Пробіотики для тварин

Щадящие технологии Фадеева

НАШИ ПАРТНЕРЫ

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (77)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (4)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (6)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (1)
Биотехнологии (31)
Биотопливо (1)
Ветеринария (21)
Животноводство (22)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (21)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (34)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (16)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (60)
Овощеводство (28)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (7)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (5)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (62)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (20)
Птицеводство (53)
Растениеводство (6)
Ресурсосбережение в растениеводстве (32)
свиноводство (39)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (9)
Страусоводство (3)
Управление (1)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.

Запрошуємо на виставку