\

Актуальная тема

Всеукраїнський День Фермера переноситься на Дату Нашої з Вами Перемоги!

У зв’язку з воєнним станом, жорстокою військовою агресією росії проти України, хочемо повідомити, що Всеукраїнський День Фермера в рамках виставки AGROSHOW 2022, яка була запланована на 22-24 червня 2022 року, НЕ скасовується, а переноситься на нові дати. Дати будуть оголошені вже дуже скоро, адже наші ЗСУ – найкращі та ми віримо в Нашу перемогу! А зараз ми працюємо з тилу та підтримуємо ЗСУ як можемо. Наразі ми працюємо над розширенням проекту, який надасть компаніям – учасникам більше можливостей (так як будуть залучені іноземні компанії та міжнародні організації), а фермери матимуть можливість побачити ще більшу кількість брендів та прокомунікувати з ними плідно та ефективно.

Віримо в Україну! Віримо в ЗСУ! Віримо в Нашу найшвидшу перемогу! Бережіть себе! Слідкуйте за анонсами! А ми працюємо для Вас!

https://agroshow.com.ua/

Виставка AGRO-2022 переноситься: віримо в нашу перемогу і зустрінемося зовсім скоро!

У зв’язку з об’єктивними обставинами, а саме жорстокою війною росії проти України, повідомляємо, що виставка AGRO-2022, яка була запланована на 7-10 червня, НЕ СКАСОВУЄТЬСЯ, А ПЕРЕНОСИТЬСЯ на нові дати. Впевнені, ці дати будуть оголошені зовсім скоро, адже ми віримо в ЗСУ та віримо в нашу якнайшвидшу перемогу, задля якої докладаємо зі свого боку максимум зусиль!

  AGRO.pdf (271.5 Кб)

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АЕРОМЕХ: ВІДБІР НАСІННЯ ЗА БІОЛОГІЧНОЮ ЦІННІСТЮ

Зерновий сепаратор САД вніс суттєвий прогрес у технології отримання чистого та здорового зерна, що має високі посівні та врожайні якості. Сьогодні це відома в Україні та за її межами ТЕХНОЛОГІЯ АЕРОМЕХ. Відбір насіння за біологічною цінністю став можливим завдяки високотурбулентним повітряним потокам, сформованим струменевим генератором сепаратора САД. При розробці особлива увага приділяється якості сепарації зерна, зручності експлуатації, охороні праці та естетиці.

  Aeromekh.pdf (331.6 Кб)

Ріст вартості ресурсів та потреба в чітких правилах насіннєвого ринку – головні цифри та підсумки Seed Forum-2022

2022 рік для насіннєвого сектору має чимало викликів: від підвищення вартості основних ресурсів (газ, паливо), кліматичних та погодних умов, зміни товарних потоків, доступності ЗЗР та навіть людського капіталу. Прийняти ці виклики допоможе об’єднання галузі, ріст кількості гравців та напрацювання чітких і зрозумілих правил гри як для компаній-імпортерів, так і для внутрішніх агропідприємців. Про ці та інші аспекти розвитку ринку насіння України говорили експерти під час Seed Forum-2022. Це – тематичний захід для фахівців і представників бізнесу насіннєвого ринку, який спільно організували інформаційно-аналітичне агентство «АПК-Інформ», Французька федерація виробників насіння кукурудзи та сорго (F.N.P.S.M.S) та Насіннєва асоціація України (НАУ).

  Seed_Forum-2022.pdf (156.1 Кб)

КЛЮЧОВІ ТРЕНДИ УКРАЇНСЬКОГО ТА СВІТОВОГО РИНКУ ЗЕРНА

Стосовно України, то рекордний урожай зернових в 2021 р., оцінюваний аналітиками ІА «АПК-Інформ» на рівні 83,3 млн тонн, дозволив сформувати також рекордний експортний потенціал на рівні 59,2 млн тонн. І це далеко не межа. Ключова роль, як у виробництві, так і в експорті, залишається у кукурудзи. Враховуючи високі показники врожайності культури і високі ціни, в майбутньому сезоні істотного скорочення площ під кукурудзою не очікується. Обмежуючим фактором може стати тільки істотне подорожчання ресурсів, що може не дозволити українським аграріям провести весняні польові роботи в повному обсязі. У той же час, посівний матеріал кукурудзи стає все більш якісним і більш доступним, що дозволить сформувати високі врожаї навіть при скороченні посівних площ і нестабільних погодних умовах.

  APKInfo.pdf (882.0 Кб)

Grain Storage Forum у форматі SMART: Максимум користі в сухому залишку

Рекордний врожай зерна минулого року і дощова погода, яка супроводжувала збір пізніх зернових, у кілька разів збільшили потребу в сушінні збіжжя перед його закладкою на зберігання. Це збіглося в часі з багатократним подорожчанням природного газу – основного паливного агента, який використовують вітчизняні елеватори для сушіння. Відтак вартість цієї найзатребуванішої послуги минулої осені відчутно зросла, а отже неабияк гостро поставила перед елеваторниками питання скорочення витрат паливних ресурсів, підвищення ефективності роботи сушильного обладнання, залучення альтернативних природному газу джерел енергії. Власне, про все це і йшлося на Grain Storage Forum «ELEVATOR-2022» SMART: СУШІННЯ, формат якого передбачає обговорення конкретної тематики в максимально прикладному стилі – із залученням профільних спеціалістів, розглядом практичних кейсів і фаховою дискусією, покликаною розставити усі крапки над «і» у пошуку рішень.

  Grain_Storage_Fadeev.pdf (7.0 Мб)

10 л Пульсар® Флекс у подарунок — BASF анонсував акцію для аграріїв за купівлю насіння соняшника

1 — лютого 2022 року — Київ, Україна. Департамент BASF Agricultural Solutions запускає нову акцію на прохання аграріїв. За купівлю 10 посівних одиниць насіння соняшника можна отримати в подарунок 10 л надійного гербіциду Пульсар® Флекс. Акція діє з 25 січня по 31 липня 2022 року.

  BASF_AKCIYA.pdf (190.7 Кб)

«Байєр» запрошує українських дослідників представити нові сполуки для захисту рослин в рамках нової програми Testing4Ag

Київ, 20 січня 2022 р. – Сьогодні компанія «Байєр» оголосила про запуск Testing4Ag, нової програми, яка дозволяє вченим-дослідникам з усього світу надавати компанії «Байєр» нові хімічні речовини для тестування в надії виявити потенційно нові способи боротьби з грибковими захворюваннями, комахами-шкідниками і бур’янами. Testing4Ag є частиною партнерського підходу «Байєр» до розвитку та інновацій Open4Ag і спрямована на розробку новітнього покоління засобів захисту рослин, які безпечно і стійко задовольняють мінливі потреби виробників.

  BAYER_Testing_for_Ag.pdf (156.5 Кб)

Agrohub спільно з INSEAD навчатимуть власників та лідерів агрокомпаній

Компанія Agrohub та провідна світова вища бізнес-школа INSEAD заявили про старт міжнародного довгострокового освітнього проекту для лідерів та керівників агрокомпаній – Agrifood Leadership Program. Навчання проходитиме у гібридному форматі – онлайн-вебінари, а також 3-денні інтенсиви в кампусі INSEAD у Фантебло (Франція).

Форма реєстрації за посиланням

  Agrohub_end__INSEAD_.pdf (418.4 Кб)

Вперше в Україні стартує вексельна програма для аграріїв під 0,01% на купівлю продукції BASF

Департамент BASF Agricultural Solutions презентує унікальний для українського ринку фінансовий інструмент — вексель під 0,01% на купівлю аграрної продукції BASF. Вексельна програма стартує з 1 грудня 2021 року. Фінансова можливість для аграріїв реалізовується спільно з Райффайзен Банк.

 Програма розрахована на нових споживачів продукції BASF

 Мінімальна сума векселя — 500 тис. грн

 Розрахуватися за векселями аграрії зможуть у кінці сезону

  BASF_Vexelna_programa.pdf (189.0 Кб)

HOG SLAT Україна

У гармонії з природою

Производство DOSTO орегано

Щадящие технологии Фадеева

Сепаратор САД

PÖTTINGER

Высокие рекорды с АБК™

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (185)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (1)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (55)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (95)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (17)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (8)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (57)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.