\

Актуальная тема

Українська компанія спільно з заводом китайського бренду виводить на ринок потужні трактори

В цьому році вітчизняна компанія «АГСОЛКО Україна» спільно з заводом відомого китайського бренду YTO розробила і виводить на ринок України спец лінійку потужних та доступних за ціною моделей тракторів серії BASIC потужністю від 24 до 102 кінських сил. За інформацією вітчизняних фахівців компанії, ця лінійка була розроблена спеціально для українського ринку з однією метою: дати якісну і доступну альтернативу найпоширенішим білоруським тракторам МТЗ і китайським тракторам аналогічної потужності.

  AGSOLKO.pdf (281.7 Кб)

Проекты с участием калибровочной техники для овощей от АО «КЭМЗ» реализованные в 2020 году

За 2020 год был реализован ряд проектов с участием оборудования АО «КЭМЗ». Трендом этого года были машины для калибровки корнеплодов. Компании ООО «Союз ТТТ» удалось выйти на производительность 40 тонн / час по моркови. Более подробно про этот и другие реализованные в 2020 году калибровочные комплексы можно посмотреть по ссылке:

Также интересным является тот факт что оборудование АО «КЭМЗ» попадает под государственную программу компенсации стоимости.

ОА «КЭМЗ» помогает своим европейским коллегам приспособить свои машины для эксплуатации в «нетепличных» условиях украинского АПК. Успешно модернизации подверглась моечная машина датской фирмы «SKALS». Подробнее:

Димоутворювач Actellic: інноваційне рішення для захисту зерносховищ від шкідників

Вчені розробили високоякісний засіб захисту від комах-шкідників – димоутворювач Actellic – інсектицид широкого спектра дії, що працює за принципом димового генератора. Димоутворювач відносно нещодавно почали використовувати на українському ринку. В Україні цю ефективну технологію для агробізнесу представляє компанія FGGroup (ТОВ «Ф ДЖІ ГРУП»), яка реалізує препарати, що дозволяють оптимізувати витрати виробника на захист від комах і допомагають досягти більш високої рентабельності виробництва.

  Actellic.pdf (486.9 Кб)

Розпізнайте сигнали ваших ґрунтів

За матеріалами компанії PÖTTINGER

Розвиток сільського господарства завжди передбачав розробку нової ґрунтообробної техніки, посівної техніки, виведення нових сортів сільськогосподарських культур… При цьому ґрунти завжди вважаються ресурсом, який має в своєму розпорядженні господарство та який не потребує аналізу і контролю за станом. Впливаючи на засоби праці в аграрному секторі, людина впливає і на ґрунт, який часто є саме тим лімітуючим фактором для отримання високих врожаїв.

  Rozpiznaite_sygnaly_vashikh_gruntiv.pdf (814.8 Кб)

ІнтерАГРО2020: Ваш успіх – справа техніки!

Вже скоро 28 –30 жовтня ми запускаємо на орбіту наш «космічний корабель» під назвою «ІнтерАГРО2020». Місію традиційно буде здійснено у Міжнародному Виставковому Центрі.

Виставка «ІнтерАГРО 2020» обіцяє бути особливою, адже вона проходить один раз на два роки, дозволяючи відвідувачам побачити та оцінити рівень розвитку сільськогосподарського машинобудування, як в Україні, так в і світі.

  InterAgro_Anons.pdf (176.0 Кб)

Самый верный путь к повышению урожайности – это сев СИЛЬНЫХ СЕМЯН

Строительство семенного завода, работающего по ЩАДЯЩЕЙ ПОФРАКЦИОННОЙ ТЕХНОЛОГИИ, требует затрат (особенно, когда эта стройка с «нуля») и уверенности в их быстрой окупаемости.

Но качество семян, получаемых на таком заводе, обеспечивает прибавку к урожаю не менее 1т/га!

Именно это предопределяет быструю окупаемость завода.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З РОСЛИННИМИ РЕШТКАМИ В ПОСУШЛИВИХ РЕГІОНАХ?

Рослинні рештки, що надходять в ґрунт, відіграють значну роль у відтворенні його родючості. Вони поповнюють запаси органічної речовини і дають мікроорганізмам енергію для життєдіяльності. За участі мікроорганізмів частина рослинної маси поступово перетворюється на гумус, а частина – мінералізується, з вивільненням елементів живлення, покращуючи тим самим агрохімічні показники ґрунту. Кількість пожнивних решток варіює в широких межах і визначається видом сільськогосподарської культури та її врожайністю.

  Yak_pracuyvaty_z_roslynnymy_reshtkamy_v_posushlyvykh_regionakh.pdf (200.7 Кб)

СІМ КОНТРОЛЬНО-КРИТИЧНИХ ТОЧОК ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО СИЛОСУВАННЯ

В економіці молочного виробництва важливою є увага до деталей під час виготовлення силосу. Кілька днів роботи закладають основу прибутковості господарства на весь рік.

Експерти галузі – Іван АЙСНЕР, технічний менеджер з інокулянтів компанії Chr. Hansen, та Леонід КОШОВИЙ, продакт-менеджер з інокулянтів компанії AVA Group, поділилися сучасними методами менеджменту силосування, які сьогодні застосовуються в розвинених країнах Європи та США.

  Sim_krytychnykh_tochok_idealnogo_sylosuvannya.pdf (158.4 Кб)

ЗНИЖКИ НА ТЕХНІКУ НА ВИСТАВЦІ «AGROEXPO»

Нагадуємо Вам, що виставка «AGROEXPO» традиційно відбудеться восени – дати вже були нами анонсовані та залишаються без змін: з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року.

На виставці відвідувачі мають гарну нагоду отримати дисконт 5 та 10 % на придбання техніки на експозиціях учасників

  AgroExpo_NOVYNY.pdf (214.7 Кб)

Зібрати якісний врожай та підготуватися до наступного

За матеріалами компанії PÖTTINGER:

Вимоги до якості зерна підвищуються, ціни на зерно коливаються, необхідно вчасно зібрати урожай, та ще й підготуватися до наступного сезону необхідно. Цими питаннями задається наразі кожне підприємство.

В цих жорстких умовх дуже важливо все добре спланувати, аби бути готовим до наступного сезону. І проведення лущення стерні є одним з перших важливих кроків обробітку ґруну та основа майбутнього урожаю.

  Sibraty_yakisnyj_vrozhaj_ta_pidgotuvatysay_donovogo_sezonu.pdf (246.7 Кб)

У гармонії з природою

Производство DOSTO орегано

АКЦИЯ!

КОМПЛЕКСНИЙ АДСОРБЕНТ

Щадящие технологии Фадеева

Биоэнзимная технология

Сепаратор САД

PÖTTINGER

СІЙ ДОБРО

Высокие рекорды с АБК™

Органическое производство

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (157)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (6)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (1)
Биотехнологии (42)
Биотопливо (1)
Ветеринария (21)
Животноводство (32)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (36)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (16)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (81)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (10)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (5)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (62)
Растениеводство (28)
Ресурсосбережение в растениеводстве (39)
свиноводство (47)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
Страусоводство (3)
Управление (1)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.