КОНФЕРЕНЦИИ, СЕМИНАРЫ, КОНГРЕССЫ

АНОНСЫ

\

Актуальная тема

Східну Україну в жовтні об’єднає Всесвітній день продовольства

Пресс-служба Агропорт-2017

Осінній AGROPORT, який традиційно щорічно проходить у Харкові – це наймасштабніший форум для аграріїв східноукраїнського АПК України.

У 2016 році в Харківському AGROPORT взяли участь понад 170 компаній з 13 країн та майже 7000 відвідувачів. У 2017 році заплановано участь майже 200 як українських, так і іноземних компаній та 8000 відвідувачів. З кожним роком AGROPORT розширює свою географію та збільшує аудиторію прихильників. До цього року форум аграріїв відбувався у двох регіонах України східному і західному, а саме у Харкові та Львові, а з 2018 південний регіон також прийме AGROPORT у Херсоні.

  WorldFoodDay2017.pdf (111.6 Кб)

Під девізом: «Змінимо майбутнє! Інвестуємо в продовольчу безпеку!»

Пресс-служба Агропорт-2017

Актуальність проблеми продовольчої безпеки не знижується ні зі зміною світової політичної системи, ні з науково-технічним прогресом світової цивілізації, а залишається однією з найважливіших сучасних проблем. Цю проблему останніх 50 років намагаються вирішити як науковці та світові організації,так і представники влади та бізнесу з різних країн. Та ще останнім часом міграційна проблема захопила майже весь світ.

  Obzor_meropriytiy_Agroport.pdf (378.9 Кб)

Бенчмаркінгове дослідження у свинарстві триває — АСУ

Асоціація «Свинарі України»

Асоціація «Свинарі України» продовжує роботу над проектом бенчмаркінгового дослідження. Наразі триває другий етап збору даних господарств-респондентів.

За словами керівника проекту, аналітика АСУ Олександри Бондарської, не дивлячись на деяку недовіру вітчизняних виробників до цього методу, учасники дослідження побачили його переваги:

  Den_svinofermy_NOVYNY.pdf (214.1 Кб)

Актуальне інтерв’ю: За Інноваційними Ваучерами на «АгроКомплекс 2017»!

Руслана Бондаренко, Дирекція міжнародної виставки «АгроКомплекс 2017»

Продовжуючи тему можливостей для малого та середнього бізнесу, які будуть презентовані та обговорені в рамках спеціального заходу «Від виживання до розвитку. Успішний досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститутів» на міжнародній виставці «АгроКомплекс 2017» розпочинаємо публікувати серію інтерв’ю з партнерами заходу.

  Aktualne_intervyu_Innovacjyni_vauchery_AGRO_Complex_2017.docx (1.3 Мб)

НОВИНИ Ukrainian Food Export Board: Продажі рослинної олії в Україні скорочуються – Nielsen

Прес-служба Ради з питань експорту продовольства (UFEB)

У 2016 році в Україні істотно скоротилися продажі упакованої рослинної олії, повідомила менеджер стратегічного розвитку Nielsen в Україні, спікер конференції «Бакалія 2017» Анастасія Пона.

  Novini_Ukrainian_Food_Export_Board.docx (18.5 Кб)

ТзОВ «Укрполь-2005»: нарощуємо потужності

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

За кілька років підприємству «Укрполь-2005» вдалося пройти інтенсивний шлях розвитку і сформувати ефективну структуру ведення аграрного бізнесу. В найближчому майбутньому директор ТзОВ «Укрполь-2005» Андрій Уніят бачить підприємство виключно лідером з виробництва курятини не лише в області, а й в Україні. Прийшов час нарощувати потужності й починати експортувати продукцію. Для цього є всі передумови – розуміння ринку, стратегія розвитку, інвестиції.

  Pticevodstvo_Ukrpol-2005.pdf (461.2 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Конференция Grain & Maritime Days in Odessa 2017 новая ступень и новый успех

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

16-я Международная конференция Grain & Maritime Days in Odessa 2017 прошла в необычном формате, который не остался без внимания со стороны как государственных структур, так и участников аграрного и морского бизнеса. Генеральным спонсором выступила компания RISOIL S.A., эксклюзивным спонсором – Buhler AG, спонсорами – компании «Укртранслогистика 2», Sweet, «Вариант Агро Строй».

  Obzor_meropriyatiy_Grain_and_Maritime.pdf (911.1 Кб)

https://www.facebook.com/exclusivtechno/videos/843755129115459/

ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»: зустріч друзів, колег і партнерів

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

6 червня в столичному бізнес-центрі «АККО Інтернешнл» відбувся ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство». Цього року захід об’єднав понад 600 гостей, серед яких виробники, переробники, представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, міжнародних організацій та посольств, комерційних структур і галузевих ЗМІ. Можна з впевненістю сказати, що «Прибуткове свинарство» – не просто найбільша подія сектору, а й чудова нагода об’єднати всіх гравців ринку.

  Obzor_meropriyatiy_Pributkove_svinarstvo_2017.pdf (593.2 Кб)

https://www.facebook.com/exclusivtechno/videos/852017918289180/

На українському ринку ветеринарних препаратів з’явиться продукція іспанської компанії Laboratorios syvа

Прес-служба ГК «АгроВет Атлантик»

Відтепер високоякісні ветеринарні препарати іспанської компанії Сива Лабораторія С.А. (Syva Laboratorios S.A.) будуть доступні українським фермерам. Компанія «Агробізнес Консалт», яка входить в групу компаній «АгроВет Атлантик», підписала договір на ексклюзивну дистриб’юцію на території України з компанією Сива Лабораторія С.А. (Syva Laboratorios S.A.). Сива Лабораторія С.А. (Syva Laboratorios S.A.)— європейська компанія, яка займається дослідженнями і виробництвом ветеринарних препаратів для профілактики та боротьби хвороб у тваринництві. Сива Лабораторія С.А. (Syva Laboratorios S.A.) пропонує найбільш ефективні ветеринарні препарати за розумною ціною, а, найголовніше, з максимальними гарантіями лікування тварин.

  Laboratorios_syva_Avatlantik.pdf (236.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Передовий досвід у птахівництві на 21 Європейському симпозіумі з годівлі птиці в Іспанії

ГК «АгроВет Атлантик»

Спеціалісти ГК «АгроВет Атлантик» з 8 по 11 травня відвідали 21 Європейський симпозіум з годівлі птиці в Іспанії. Подія пройшла у мальовничому курортному містечку Салоу. Симпозіум зібрав понад 1500 учасників із 60 країн світу. Захід зібрав на одному майданчику спеціалістів із годівлі птиці, професорів, наукових співробітників, молодих науковців, представників компаній виробників преміксів, концентратів, повнораціонних кормів, кормових добавок, ветеринарних препаратів та інших компаній.

  EU_simposium_v_Ispanii.pdf (4.5 Мб)

КОНФЕРЕНЦИЯ

Инновации в кормлении

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (89)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (4)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (6)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (1)
Биотехнологии (25)
Биотопливо (1)
Ветеринария (20)
Животноводство (17)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (17)
Книга (5)
Кормление (37)
Кормопроизводство (29)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (14)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (59)
Овощеводство (28)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (4)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (4)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (59)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (19)
Птицеводство (49)
Растениеводство (5)
Ресурсосбережение в растениеводстве (23)
свиноводство (35)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (9)
Страусоводство (3)
Управление (1)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.

НАШИ ПАРТНЕРЫ

УКРПРОЛАЙФ