КОНФЕРЕНЦИИ, СЕМИНАРЫ, КОНГРЕССЫ

АНОНСЫ

\

Актуальная тема

«ІнтерАГРО 2018» задає тренд на Smart-технології та біоенергетику в агробізнесі!

Запрошуємо Вас відвідати 12 міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018», яка відбудуться під девізом «Майбутнє за агроінноваціями»!

30, 31 жовтня та 1 листопада 2018 р. Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект,15 (ст. м. Лівобережна)

ЗАМОВИТИ ЗАПРОШЕННЯ www.invitation.kiev.ua

Цього року в рамках «ІнтерАГРО 2018» стартують абсолютно нові та актуальні бізнес-івенти:

  Anons_InterAgro.pdf (365.1 Кб)

АГРОПОРТ ВОСТОК ХАРЬКОВ 2018 ОТМЕЧАЕТ ПЕРВЫЙ ЮБИЛЕЙ

Пресс-служба Агропорт Украина

В четверг в Международном аэропорту «Харьков» торжественно открылась IX Международная агропромышленная выставка и форум по развитию фермерства и 5-й «Агропорт Харьков». Мероприятие проходит при поддержке Министерства аграрной политики и продовольствия Украины, Харьковской областной государственной администрации.

  AGROPORT_Kharkiv_-_2018.pdf (103.1 Кб)

Экотехнологии будущего от отечественного разработчика ООО «СХП «МБС»

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

По данным ФАО, быстрорастущий спрос на продукты животноводства способствует дальнейшему динамичному развитию данного сектора, особенно в развивающихся странах. При этом биотехнологии в животноводстве вносят огромный вклад в дело борьбы с нищетой и голодом, сокращая угрозу заболеваний и обеспечивая экологическую устойчивость. Применение современных биотехнологий открывает новые возможности и поднимает вопросы, касающиеся здоровья не только животного, но и конечного потребителя продуктов питания – человека. Редакция журнала «Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ» предоставляет слово Александру МИЗЕРНИЦКОМУ, руководителю ООО «СХП «МБС» – отечественного производителя синбиотиков «Энтеронормин» и «Энтеронормин Детокс».

  Ekotekhnologij_buduschyego.pdf (465.5 Кб)

Українське виробництво за європейськими стандартами якості

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

UTAGRO – це сучасна компанія, яка протягом 8-ми років впроваджує нові європейські технології та рішення для тваринництва та допомагає українському агробізнесу бути успішним. Редакція журналу «Ексклюзивні ТЕХНОЛОГІЇ» надає слово Юрію Титечку,засновнику та директору ТОВ UTAGRO, експерту з годівлі свиней міжнародного рівня.

  Ukraijnske_vyrobnychtvo_za_evropeijskymy_standartamy.pdf (459.5 Кб)

Україна втретє представлена на одній із найбільших подій в галузі тваринництва – ХХХ World Buiatric Congress 2018

Кожні два роки вся величезна спільнота спеціалістів у галузі тваринництва поспішає відвідати одну з найбільших та грандіозних подій – Всесвітній конгрес з питань здоров’я великої рогатої худоби. Конгрес є традиційним заходом, оскільки відбувається ось уже впродовж 60-ти років, і славиться популярністю та значимістю серед усіх, хто займається скотарством.

  _World_Buiatric_Congress_2018.pdf (281.9 Кб)

«Повітряні» технології від «Інституту здоров’я рослин»

ХХІ століття поставило перед людством велику кількість завдань, які потребують негайного вирішення. Серед головних – розробка шляхів регенерації природних ресурсів, подолання світової продовольчої кризи і перехід до раціональних моделей виробництва. Для цього Україні необхідна наукова платформа, здатна дослідити ці питання і розробити шляхи їх вирішення. Відтепер це стало можливим: у червні 2018 року в Черкасах відкрився перший і єдиний в Україні науково-дослідний інститут для досліджень і впроваджень інноваційних технологій у сфері агро – «Інститут здоров’я рослин». Про необхідність існування такого інституту для повноцінного розвитку країни і перспективні напрямки досліджень розповідають ті, завдяки кому цей проект втілився у життя.

  Resursosberezhennya_Povitryani_technologij.pdf (331.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Одразу 16 світових брендів представлять 28 новинок на «ІнтерАГРО 2018»!

Слідкуєте за інноваціями ринку агротехніки?

Тоді must visit сезону – 12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018», яка відбудеться 30, 31 жовтня та 1 листопада в Міжнародному Виставковому Центрі, м. Київ. Саме на виставці у вас є унікальна можливість ознайомитись з новинками техніки та обладнання для сільськогосподарської галузі, які будуть вперше представлені на українському ринку! Цьогорічно у міжнародному технічному конкурсі InterAGRO Innovation Award 2018 беруть участь 16 компаній світових брендів, які в загальній кількості представили 28 новинок!

  Novini_InterAgro_2018.pdf (257.2 Кб)

Новини АГРОПОРТ Харків: Провідна виставка органічної продукції Biofach для українських органиків розпочнеться в Харкові!

Пресс-служба Агропорт Украина

У рамках проведення АГРОПОРТ Схід Харків 2018 в перший день форуму 11 жовтня відбудеться презентація оновленого формату українців на Biofach 2019 – Organic Ukraine Business Hub. Про це повідомила Президент Асоціації «Органічна Україна» Олена Березовська на круглому столі у Києві в рамках підготовки до Всесвітнього дня продовольства.

  Novyny_AGROPORT_Biofach.pdf (283.5 Кб)

«Інститут здоров’я рослин» працює над збереженням навколишнього середовища

Розробка шляхів регенерації земель та інших природних ресурсів, подолання світової продовольчої кризи і перехід до раціональних моделей виробництва – основи сталого розвитку України, над якими сьогодні працюють в «Інституті здоров’я рослин». Про це 14 вересня під час Міжнародного екологічного форуму «Екологія: сучасний стан, завдання, виклики та пошук нових можливостей збереження навколишнього середовища» розповів старший науковий консультант Інституту Володимир Малиновський.

  Post-reliz__Ekologichniy_forum.pdf (261.9 Кб)

На AGROEXPO пройде масштабний демпоказ техніки

Побачити в роботі новинки сільгоспмашинобудування, а також флагмани, як вітчизняних, так і іноземних виробників можна буде з 26 по 29 вересня на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2018 у Кропивницькому (Кіровограді).

Щодня на виставці на спеціальному полігоні площею 60 тисяч кв.м. будуть проходити польові демонстрації техніки. У роботі буде показана техніка відомих вітчизняних брендів – «Лозівські машини», «Червона Зірка (Ельворті)», «Укрсільгоспмаш», «Велес-Агро», а також іноземних – «Lemken», «Case H», «Kuhn», «Gregoire Besson».

  NOVYNY_AgroExpo.pdf (150.3 Кб)

FeedFormula інформує

КОМПЛЕКСНИЙ АДСОРБЕНТ

Летняя АКЦИЯ от СМАКУЙ

Биотехноогии

В гармонии с природой

Нанотехнологии

Ресурсосберегающая техника

Органическое производство

Пробіотики для тварин

Щадящие технологии Фадеева

НАШИ ПАРТНЕРЫ

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (90)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (4)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (6)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (1)
Биотехнологии (31)
Биотопливо (1)
Ветеринария (21)
Животноводство (22)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (21)
Книга (5)
Кормление (41)
Кормопроизводство (33)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (16)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (54)
Овощеводство (28)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (6)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (5)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (62)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (20)
Птицеводство (53)
Растениеводство (6)
Ресурсосбережение в растениеводстве (29)
свиноводство (39)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (9)
Страусоводство (3)
Управление (1)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.

Запрошуємо на виставку