\

Актуальная тема

IV міжнародна конференція «Національний виклик: деградація ґрунтів чи відновлення їх родючості?»

08 грудня 2023 року компанія БТУ-Центр виступає організатором  конференції, в рамках якої будуть обговорюватися питання деградації ґрунтів та шляхи їх відновлення в Україні. Цього року основний акцент буде поставлено на відродження ґрунтів, які постраждали внаслідок воєнних дій. Організатори збирають представників держави, бізнесу, науки, освіти, щоб об’єднати зусилля та залучити суспільство до розв’язання цього важливого питання.

Реєстрація та детальна програма

  BTU_Vidnovlennja_rodjuchosti_gruntiv.pdf (102.2 Кб)

РЕКОНСТРУКЦІЯ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ПЕРЕЗАПУСКУ

Як повторив міністр Таяні 20 вересня в Нью-Йорку, «відбудова України буде одним із головних пріоритетів італійського головування у G7 наступного року».

Італійські компанії можуть і повинні брати участь у великій реконструкції України, яка обіцяє докорінно змінити країну. Щоб дозволити італійським та українським компаніям та інституціям розпочати конкретний діалог, а також дізнатися та вивчити проекти реконструкції та можливості обміну та інтернаціоналізації, RECONSTRUCTION OF UKRAINE, міжнародна подія, організована Торгово-промисловою палатою Італії в Україні та FederCamere, запланована на 24, 25 та 26 жовтня онлайн, за участю найвищих представників італійських, українських та європейських інституцій.

  Reconstruction_of_Ukraine.pdf (1.1 Мб)

Організатори оголосили перших спікерів і партнерів Українського тваринницького саміту

13 жовтня ProAgro Group спільно з Асоціацією птахівників та Міжрегіональним союзом птахівників і кормовиробників проведуть масштабний форум та виставку з ефективного тваринництва і птахівництва.

Першими партнерами саміту та учасниками виставки стали: Мега Корм, Ветсинтез, ТЕФФ, Фенікс Агро, Vencomatic, AgroGo, Алтима-Плюс, Санстор, Текро, БТУ-Центр, Boehringer Ingelheim, Крамар, Бровафарма, ЗІКО, Prisma Energy Group, Інститут тваринництва НААН, Технотест, Призма Електрик, Укрветпропостач, СГП МБС, ПВП Вибір, ICK Group, Хорольський механічний завод, Любарецький соєпереробний завод, Укрвет.

  Perschi_spikery_UTS.pdf (900.4 Кб)

Більше інформації на сайті: https://livestock-summit.com.ua/

Відновлення програми часткової компенсації вартості с/г техніки і обладнання вітчизняного виробництва

На сайті Міністерства економіки з’явився оновлений перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, зміни до переліку від 15.06.2023 № 5711, та від 25.08.2023 №12251 які дають надію ФГ та сільгосптоваровиробникам, які дуже очікують на відновлення фінансування по цій програмі, що видатки на програму від МінАгро все ж надійдуть у цьому році.

МінАгро та Мінекономрозвитку і надалі планують допомагати фермерам по всій Україні купувати вітчизняну СГТ та обладнання та отримувати компенсацію за придбану техніку та обладнання вітчизняного виробництва у розмірі 25% від вартості СГТ, а також допомагати вітчизняному сільгосптоваровиробнику, розвивати вітчизняний ринок. Мінекономрозвитку офіційно надали дану інформацію у відповідь на запит  нашого автора І.М. Семука, керівника ФГ «Явір».

  Kompensacija_c-g_techniky_2023.pdf (257.5 Кб)

БТУ-ЦЕНТР та Астарта-Київ підписали меморандум про стратегічну співпрацю та партнерство

24 травня 2023 року компанія «БТУ-ЦЕНТР» — український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства — та агропромхолдинг «Астарта-Київ» — один з лідерів аграрного сектору України — підписали меморандум про стратегічну співпрацю та партнерство.

Метою меморандуму є взаємовигідна співпраця та поєднання зусиль сторін у роботі над проєктами та напрямками, пов’язаними з переробкою відходів цукробурякового виробництва та побічної продукції рослинництва, тваринництва та переробної галузі, біологізацією рослинництва, біологічною меліорацією земель та водних ресурсів, співпрацею в галузі виробництва біогазу та спільна діяльність у проєктах-ініціативах FAO з відродження ґрунтів.

  Memorandum_BTU-Center-ASTARTA.pdf (326.6 Кб)

Показник EBITDA по кукурудзі є найнижчим за останні 5 років — дослідження Agrohub

У сезоні 2023 року посівні площі кукурудзи будуть скорочені на 10-12%, зазначають у Мінагрополітики. Із чим це пов’язано і як змінювалися показники рентабельності цієї культури впродовж попередніх п’яти років — розбиралися аналітики Agrohub у дослідженні Agrohub Benchmarking, про результати якого далі детальніше.

Показник EBITDA кукурудзи у сезоні 2022 року становив 44 дол/га, що є найнижчим рівнем за останні 5 років. Навіть у сезоні 2020 року, коли погодні умов не сприяли високій урожайності кукурудзи, середній показник EBITDA не опускався нижче 200 дол/га.

  EBITDA-Agrohub.pdf (145.1 Кб)

Рентабельність українських агропідприємств знизилась більш ніж у 4 рази через війну — результати дослідження Agrohub

Український агросектор через повномасштабну війну зазнав величезних збитків, які аналітики наразі оцінюють у більш ніж 40 млрд доларів. Це і знищена техніка, і зруйновані зерносховища, і втрата поголів’я тварин, і неможливість продати врожай, і багато інших проблем. Проєкт Agrohub Benchmarking провів дослідження, проаналізувавши дані великих агрохолдингів за 2022 рік та порівняв їх із даними за 2021 рік, щоб оцінити, як сильно війна вплинула на прибутки агропідприємств.

  Rentabelnist_ukrainskych_agropidpryemstv.pdf (191.9 Кб)

До 100 тис. грн на власну справу: стартував конкурс бізнес-ідей для підприємців у регіонах “Роби своє”

4 квітня стартував грантовий конкурс “Роби своє”. Підприємці з регіонів можуть отримати на започаткування чи продовження власного бізнесу до 100 тис. грн. Цьогоріч планується підтримати не менше 50 проєктів. Сумарний бюджет конкурсу становить 6 млн грн.

  Do_Your_Business_EN.pdf (361.2 Кб)

  Do_Your_Business_UA.pdf (363.9 Кб)

IV Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR

17 лютого 2023 року в Києві відбувся IV Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2022, організований компаніями «ПроАгро Груп», Agro Insightex, Асоціацією елеваторів України та Українською зерновою асоціацією – наймасштабніша подія року на вітчизняному аграрному ринку для фахівців зерновиробництва і суміжних галузей.

Четвертий за рахунком, нинішній форум був перенесений з травня минулого року і став першим, який пройшов під час повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України, що значною мірою визначило теми обговорень і сам порядок денний заходу. Раніше, під час попередніх зустрічей, їх лейтмотивом було підвищення ефективності агровиробництва , впровадження передових технологій, укріплення конкурентоспроможності українського АПК. Цього разу на форумі головні акценти змістилися на те, як вистояти, як зберегти аграрну галузь країни навіть попри всі спричинені війною збитки, як забезпечити продовольчу безпеку країни.

  GSF_.pdf (5.1 Мб)

Понад 155 тисяч домогосподарств отримають набори з насінням від благодійників

15 лютого стартувала щорічна благодійна акція “Посій насіння з МХП”, в межах якої тисячі родин отримують набори з якісним насінням. Цього року планується охопити понад 155 тисяч домогосподарств. Це – на 40 тисяч більше, ніж попереднього. До наборів входить насіння буряка, редиски, петрушки, кабачка, моркви, огірка, а також суміш патріотично забарвлених синьо-жовтих айстр.

Акція спрямована на орендодавців підприємств групи компаній МХП у малих містах і селах, головна місія якої – підтримати продовольчу безпеку в регіонах, забезпечивши людей якісним насінням і як наслідок – хорошим врожаєм.

  Posiy_nasinnja.pdf (350.3 Кб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Высокие рекорды с АБК™

У гармонії з природою

HOG SLAT Україна

Quantum – інновації живлення

Производство DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ТОВ «Сій Добро»

siydobro.com

ЗАХИСТ РОСЛИН

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (214)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архів 2023 (5)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (93)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (112)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (17)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (13)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (102)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
СИЛЬНЕ НАСІННЯ (3)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.