\

Актуальная тема

Самый верный путь к повышению урожайности – это сев СИЛЬНЫХ СЕМЯН

Строительство семенного завода, работающего по ЩАДЯЩЕЙ ПОФРАКЦИОННОЙ ТЕХНОЛОГИИ, требует затрат (особенно, когда эта стройка с «нуля») и уверенности в их быстрой окупаемости.

Но качество семян, получаемых на таком заводе, обеспечивает прибавку к урожаю не менее 1т/га!

Именно это предопределяет быструю окупаемость завода.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З РОСЛИННИМИ РЕШТКАМИ В ПОСУШЛИВИХ РЕГІОНАХ?

Рослинні рештки, що надходять в ґрунт, відіграють значну роль у відтворенні його родючості. Вони поповнюють запаси органічної речовини і дають мікроорганізмам енергію для життєдіяльності. За участі мікроорганізмів частина рослинної маси поступово перетворюється на гумус, а частина – мінералізується, з вивільненням елементів живлення, покращуючи тим самим агрохімічні показники ґрунту. Кількість пожнивних решток варіює в широких межах і визначається видом сільськогосподарської культури та її врожайністю.

  Yak_pracuyvaty_z_roslynnymy_reshtkamy_v_posushlyvykh_regionakh.pdf (200.7 Кб)

СІМ КОНТРОЛЬНО-КРИТИЧНИХ ТОЧОК ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО СИЛОСУВАННЯ

В економіці молочного виробництва важливою є увага до деталей під час виготовлення силосу. Кілька днів роботи закладають основу прибутковості господарства на весь рік.

Експерти галузі – Іван АЙСНЕР, технічний менеджер з інокулянтів компанії Chr. Hansen, та Леонід КОШОВИЙ, продакт-менеджер з інокулянтів компанії AVA Group, поділилися сучасними методами менеджменту силосування, які сьогодні застосовуються в розвинених країнах Європи та США.

  Sim_krytychnykh_tochok_idealnogo_sylosuvannya.pdf (158.4 Кб)

ЗНИЖКИ НА ТЕХНІКУ НА ВИСТАВЦІ «AGROEXPO»

Нагадуємо Вам, що виставка «AGROEXPO» традиційно відбудеться восени – дати вже були нами анонсовані та залишаються без змін: з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року.

На виставці відвідувачі мають гарну нагоду отримати дисконт 5 та 10 % на придбання техніки на експозиціях учасників

  AgroExpo_NOVYNY.pdf (214.7 Кб)

Зібрати якісний врожай та підготуватися до наступного

За матеріалами компанії PÖTTINGER:

Вимоги до якості зерна підвищуються, ціни на зерно коливаються, необхідно вчасно зібрати урожай, та ще й підготуватися до наступного сезону необхідно. Цими питаннями задається наразі кожне підприємство.

В цих жорстких умовх дуже важливо все добре спланувати, аби бути готовим до наступного сезону. І проведення лущення стерні є одним з перших важливих кроків обробітку ґруну та основа майбутнього урожаю.

  Sibraty_yakisnyj_vrozhaj_ta_pidgotuvatysay_donovogo_sezonu.pdf (246.7 Кб)

«Тут буде місто-сад!» … або екокатастрофа? Вибір за вами…

Компанія ТОВ «Дніпровська асоціація-К»

Науково-виробнича діяльність компанії ТОВ «Дніпровська асоціація-К» здійснюється в таких сферах: синтез і виробництво ферментних препаратів класу оксидаз і їх модифікацій; розробка та впровадження проектів і технологій застосування ферментних препаратів в областях дорожнього будівництва і сільського господарства, житлово-комунальної та інших сферах.

Сьогодні ми говоримо про технологію санітарного оздоровлення полігонів ТПВ, збільшення терміну їх експлуатації та ліквідації старих полігонів, заснованою на застосуванні ферментного препарату ОКСИЗИН-М виробництва ТОВ «Дніпровська асоціація-К» (Україна).

  Biotekhnologii_Misto-Sad_abo_ekokatastrofa.pdf (549.0 Кб)

Підсумки 2019/2020 МР та прогнози на майбутнє. Чого чекати від нового сезону?

Сергій СВІДЕРСЬКИЙ, начальник відділу закупівлі і продажу зернових та олійних культур ПП «ФЕНІКС АГРО»

2019/2020 МР дійшов кінця, саме час зробити підсумки та поділитися очікуваннями на новий сезон. 2019/2020 МР був сезоном, справді, нелегким, кожен місяць кидав учасникам все нові виклики. Тим не менш, сезон завершився та залишається на слуху та пам’яті як рекордний по збору урожаю зернових та олійних та їх експорту. Так, Україна побила власні рекорди, зібравши 98 млн т урожаю, 62 млн т з яких пішли на експорт. Як не крути, а цифри вражають.

  Analityka_galuzi_MR_2019-2020.pdf (282.6 Кб)

Кого немає на виставці, того – немає на ринку!

Цьогоріч світова виставкова діяльність, в зв’язку з карантинними обмеженнями, була поставлена на паузу, а бізнес залишився без одного з найефективніших інструментів маркетингу і просування своєї продукції – виставок. Загалом «Класичні виставки», на відміну від online-заходів, мають мультисенсорний вплив на всіх учасників заходу, а «нейтральна територія» створює більш комфортні умови для спілкування. Що ж стосується online-виставок, то в майбутньому вони зможуть стати лише логічним доповненням до традиційних виставкових заходів.

Ми ж в свою чергу нагадуємо, що в цьому році виставка «AGROEXPO» буде проходити традиційно з 30 вересня по 3 жовтня, з більш детальною інформацією про те, як прийняти участь чи відвідати захід – ви можете ознайомитися за посиланням: www.ukragroexpo.com.

  Pres-Reliz_AgroExpo.pdf (234.2 Кб)

Дискова борона. Яку обрати?

За матеріалами компанії PÖTTINGER:

Якщо ми говоримо про лущення стерні, то під дисковою бороною розуміємо дисковий лущильник. Особливість дискового лущильника у тому, що диск має кут нахилу як по відношенню до напрямку руху, так і до поверхні поля. Це можливе лише через посадку кожного диска на власному підшипнику. Це дозволяє досягнути кращого ефекту лущення: рослинні рештки краще нарізаються, поверхня ґрунту набуває дрібнокомкуватої структури, а сам ефект перемішування – створення мульчованого шару із ґрунту та рослинних решток – стає оптимальним. Саме ця можливість виставлення диску у двох різних площинах і є основною різницею між лущильником та класичною важкою дисковою бороною, у якій усі диски батареї знаходяться на одному валу.

  Diskova_borona.pdf (304.2 Кб)

«ІнтерАГРО 2020»: з новими силами до роботи!

Команда «ІнтерАГРО 2020» від самого початку карантину тримає руку на пульсі всіх актуальних новин агросфери. Ми постійно спілкуємося з нашими учасниками та відвідувачами. Приємно, що ніхто з них не припинив вести активну діяльність в період кризи та навіть приєдналися до боротьби з пандемією. Аграрні компанії виробляли мобільні апарати ШВЛ, виділяли кошти на закупівлю засобів захисту для закладів первинної медицини та відважно виходили в поля на посівну.

13 Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020» відбудеться 26-29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі. Віримо, що криза мине і після дощу засяє сонце.

  InterAgro__2020.pdf (302.5 Кб)

АКЦИЯ!

В гармонии с природой

Производство DOSTO орегано

AGROEXPO 2020

КОМПЛЕКСНИЙ АДСОРБЕНТ

Щадящие технологии Фадеева

Биоэнзимная технология

Сепаратор САД

PÖTTINGER

СІЙ ДОБРО

Высокие рекорды с АБК™

Органическое производство

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (152)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (6)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (3)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (1)
Биотехнологии (42)
Биотопливо (1)
Ветеринария (21)
Животноводство (30)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (26)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (36)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (16)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (79)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (10)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (5)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (61)
Растениеводство (26)
Ресурсосбережение в растениеводстве (39)
свиноводство (47)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (12)
Страусоводство (3)
Управление (1)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.

Запрошуємо на виставку