\

Актуальная тема

Оголошено перших спікерів Grain Storage Forum

28-29 травня у Києві відбудеться найбільший в Україні дводенний форум в галузях вирощування, зберігання, переробки, логістики і трейдингу агропродукції.
Організатори вже оголосили перших спікерів та регламент події. Загалом за два дні форуму відбудеться 5 конференцій, де виступлять близько 100 експертів галузі, керівників агробізнесів та урядовців.

Форум буде корисним для: рослинників, елеваторників, переробників, логістів, трейдерів та усіх компаній, що забезпечують відповідні галузі обладнанням, технологіями і послугами. Реєструйтеся на подію на офіційному сайті: https://grain-forum-elevator.com/ Контакти: +38 096 899 4272 | +38 067 243 3803

Оголошено перших спікерів Grain Storage Forum: https://proagro.com.ua/news/proagro/grain-storage-forum-2024-organizatory-ogolosyly-pershyh-spikeriv.html

Канадійський досвід: дізнайтесь більше про кооперативну модель агробізнесу та стійкість у період криз та відновлення на конференції зі Сталого агробізнесу

Запрошуємо вас на ексклюзивний цікавий виступ канадійського фахівця з розвитку кооперативів, Пола Чібая (Paul Cabaj) та менеджерки програм Ерін Маккі з Socodevi, який  відбудеться у другому блоці Відкритої Міжнародної Конференції СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”, яка відбудеться 14 лютого 2024 року, розпочнеться об 11:30 у Київському МВЦ (3-ій павільйон, відкрита зона) в рамках виставки “АГРОВЕСНА“.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

  Anons_Socodevi_conference_Sapienza.pdf (384.0 Кб)

Міжнародна відкрита конференція: «СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ!»

Запрошуємо вас взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”, яка відбудеться 14 лютого 2024 року об 11:30 у Київському МВЦ (3-й павільйон, відкрита зона) в рамках виставки “АГРОВЕСНА“. Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА та Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції.

  ANONS_SUSTAINABLE_AGRIBUSINESS.pdf (521.1 Кб)

  Programa_konferenciji_Sustainable_agriculture_Agrovesna_Sapienza.pdf (346.1 Кб)

ДЕНЬ ПОЛЯ «АГРО ВІННИЦЯ» ВІДБУДЕТЬСЯ У 2024 РОЦІ!

Вінниччина готується до захоплюючої аграрної події – Дня поля «АГРО ВІННИЦЯ»! Вже 4 та 5 вересня 2024 року всі представники аграрного світу України зберуться в одному місці з метою обміну досвідом, ознайомлення з новітніми технологіями та установлення партнерських зв’язків.

День поля «АГРО ВІННИЦЯ» повертається вже вдруге, обіцяючи ще більше захоплюючих вражень та новаторських досягнень у сфері сільського господарства. Ця подія вже стала неоціненною традицією для Вінницького регіону. У цьому ж році ми встановлюємо нові висоти та готуємо неперевершену аграрну подію, яка визначить майбутнє розвитку нашого сільськогосподарського сектору.

  Den_Polja_AGROVINNICA-2024.pdf (195.3 Кб)

EBITDA основних агрокультур: прогнози vs. реальність за результатами продажів у 2023 — дослідженння Agrohub

Логістичні складнощі в агро призвели до ситуації, що зерно, зібране 2022 року компаніям довелось збувати протягом всього 2023, тоді як у мирні часи кінцевий продаж минулорічного врожаю відбувався максимум у травні. Фінальні продажі продукції завершились наприкінці 2023 року, і Agrohub підвів їхні підсумки в рамках додаткового дослідження Agrohub Benchmarking з урахуванням поточних ринкових цін.

У дослідженні Agrohub взяли участь 119 польових компаній із загальним земельним банком близько 2 млн га. Дослідження демонструє результати продажів врожаю-2022 станом на кінець календарного 2023 року та аналізує показники їхнього прибутку.

  EBITDA_Analityka_galusi_Agrohub.pdf (367.3 Кб)

AGRO UKRAINE SUMMIT: організатори оголосили перших спікерів

02 лютого у Києві відбудеться Всеукраїнський аграрний саміт, який збере лідерів аграрної спільноти України, щоб знайти відповіді на ключові виклики для агропромислового виробництва країни

Організаторами події виступили ProAgro Group, Співтовариство виробників і споживачів бобових України, Асоціація елеваторів України

Реєструйтеся на сайті за посиланням https://agro-ukraine-summit.com/

Контакти: +38 096 899 4272 | +38 067 243 3803 | proagro-inform@ukr.net

  Spikery_Agro_Ukraine.pdf (1,002.9 Кб)

Компанія БТУ-ЦЕНТР та агрохолдинг KERNEL підписали Меморандум про глобальне стратегічне партнерство

6 грудня 2023 року компанія БТУ-ЦЕНТР та агрохолдинг KERNEL підписали Меморандум про стратегічне партнерство, взаємовигідну співпрацю та поєднання зусиль у таких напрямках:

• Продовження співпраці в біологізації рослинництва шляхом подальшого впровадження біологічних рішень у технології вирощування.

• Спільна діяльність у проєктах з декарбонізації агросектору України.

• Відновлення ґрунтів, що постраждали внаслідок воєнних дій, шляхом проведення сумісних досліджень.

  Memorandum__KERNEL_BTU-Centr.pdf (407.8 Кб)

IV міжнародна конференція «Національний виклик: деградація ґрунтів чи відновлення їх родючості?»

08 грудня 2023 року компанія БТУ-Центр виступає організатором  конференції, в рамках якої будуть обговорюватися питання деградації ґрунтів та шляхи їх відновлення в Україні. Цього року основний акцент буде поставлено на відродження ґрунтів, які постраждали внаслідок воєнних дій. Організатори збирають представників держави, бізнесу, науки, освіти, щоб об’єднати зусилля та залучити суспільство до розв’язання цього важливого питання.

Реєстрація та детальна програма

  BTU_Vidnovlennja_rodjuchosti_gruntiv.pdf (102.2 Кб)

РЕКОНСТРУКЦІЯ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ПЕРЕЗАПУСКУ

Як повторив міністр Таяні 20 вересня в Нью-Йорку, «відбудова України буде одним із головних пріоритетів італійського головування у G7 наступного року».

Італійські компанії можуть і повинні брати участь у великій реконструкції України, яка обіцяє докорінно змінити країну. Щоб дозволити італійським та українським компаніям та інституціям розпочати конкретний діалог, а також дізнатися та вивчити проекти реконструкції та можливості обміну та інтернаціоналізації, RECONSTRUCTION OF UKRAINE, міжнародна подія, організована Торгово-промисловою палатою Італії в Україні та FederCamere, запланована на 24, 25 та 26 жовтня онлайн, за участю найвищих представників італійських, українських та європейських інституцій.

  Reconstruction_of_Ukraine.pdf (1.1 Мб)

Організатори оголосили перших спікерів і партнерів Українського тваринницького саміту

13 жовтня ProAgro Group спільно з Асоціацією птахівників та Міжрегіональним союзом птахівників і кормовиробників проведуть масштабний форум та виставку з ефективного тваринництва і птахівництва.

Першими партнерами саміту та учасниками виставки стали: Мега Корм, Ветсинтез, ТЕФФ, Фенікс Агро, Vencomatic, AgroGo, Алтима-Плюс, Санстор, Текро, БТУ-Центр, Boehringer Ingelheim, Крамар, Бровафарма, ЗІКО, Prisma Energy Group, Інститут тваринництва НААН, Технотест, Призма Електрик, Укрветпропостач, СГП МБС, ПВП Вибір, ICK Group, Хорольський механічний завод, Любарецький соєпереробний завод, Укрвет.

  Perschi_spikery_UTS.pdf (900.4 Кб)

Більше інформації на сайті: https://livestock-summit.com.ua/

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Высокие рекорды с АБК™

У гармонії з природою

HOG SLAT Україна

Quantum – інновації живлення

Производство DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ТОВ «Сій Добро»

siydobro.com

ЗАХИСТ РОСЛИН

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (221)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архів 2023 (6)
Архів 2024 (2)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (102)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (120)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (18)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (16)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (113)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
СИЛЬНЕ НАСІННЯ (3)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.