\

Актуальная тема

Кого немає на виставці, того – немає на ринку!

Цьогоріч світова виставкова діяльність, в зв’язку з карантинними обмеженнями, була поставлена на паузу, а бізнес залишився без одного з найефективніших інструментів маркетингу і просування своєї продукції – виставок. Загалом «Класичні виставки», на відміну від online-заходів, мають мультисенсорний вплив на всіх учасників заходу, а «нейтральна територія» створює більш комфортні умови для спілкування. Що ж стосується online-виставок, то в майбутньому вони зможуть стати лише логічним доповненням до традиційних виставкових заходів.

Ми ж в свою чергу нагадуємо, що в цьому році виставка «AGROEXPO» буде проходити традиційно з 30 вересня по 3 жовтня, з більш детальною інформацією про те, як прийняти участь чи відвідати захід – ви можете ознайомитися за посиланням: www.ukragroexpo.com.

  Pres-Reliz_AgroExpo.pdf (234.2 Кб)

Дискова борона. Яку обрати?

За матеріалами компанії PÖTTINGER:

Якщо ми говоримо про лущення стерні, то під дисковою бороною розуміємо дисковий лущильник. Особливість дискового лущильника у тому, що диск має кут нахилу як по відношенню до напрямку руху, так і до поверхні поля. Це можливе лише через посадку кожного диска на власному підшипнику. Це дозволяє досягнути кращого ефекту лущення: рослинні рештки краще нарізаються, поверхня ґрунту набуває дрібнокомкуватої структури, а сам ефект перемішування – створення мульчованого шару із ґрунту та рослинних решток – стає оптимальним. Саме ця можливість виставлення диску у двох різних площинах і є основною різницею між лущильником та класичною важкою дисковою бороною, у якій усі диски батареї знаходяться на одному валу.

  Diskova_borona.pdf (304.2 Кб)

«ІнтерАГРО 2020»: з новими силами до роботи!

Команда «ІнтерАГРО 2020» від самого початку карантину тримає руку на пульсі всіх актуальних новин агросфери. Ми постійно спілкуємося з нашими учасниками та відвідувачами. Приємно, що ніхто з них не припинив вести активну діяльність в період кризи та навіть приєдналися до боротьби з пандемією. Аграрні компанії виробляли мобільні апарати ШВЛ, виділяли кошти на закупівлю засобів захисту для закладів первинної медицини та відважно виходили в поля на посівну.

13 Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020» відбудеться 26-29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі. Віримо, що криза мине і після дощу засяє сонце.

  InterAgro__2020.pdf (302.5 Кб)

Чому аграрні онлайн-заходи ніколи не замінять оффлайн?

Послаблення карантину дає надію, що бізнес-життя країни буде поступово відновлюватись. А разом із цим загориться зелене світло аграрним виставковим заходам, форумам, конференціям. Адже вони у всі часи залишалися інноваційним драйвером як для агробізнесу, так і економіки в цілому.

Команда міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» (26-29 жовтня 2020) весь цей час працює над підготовкою проектів та планує діяльність згідно з новими нормами та правилами. Під час карантину ми інформаційно підтримували учасників агропромислового ринку. На інтернет-ресурсах виставки розмістили понад 50 новин та товарних пропозицій від компаній.

  InterAgro_online__vs_.pdf (246.1 Кб)

Сильные семена. Суть понятия.

ФАДЄЄВ Л. В., кандидат технічних наук, доцент, директор ТОВ «Завод «Фадеев Агро»

Предлагаем вашему вниманию развернутую характеристику  технологии СИЛЬНЫЕ СЕМЕНА FadeevAgro.

«Сильные семена. Суть понятия» – новая наша статья, которая конкретно и без воды раскрывает суть данного понятия. Включает в себя выжимку смыслов из книги «Сильные Семена на каждое поле планеты» Л.В.Фадеева.

Детальный анализ представлен по ссылке:

ВИСТАВКА «AGROEXPO» – ДРАЙВЕР ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ

На сьогодні світова виставково-ярмаркова індустрія перетворюється на дуже важливу сферу діяльності, завдяки якій реалізується значна частина валового внутрішнього продукту країни і відбувається обмін досвідом та інформацією. Виставка є моделлю ринку, де попит зустрічається з пропозицією, а постачальники і продавці – зі споживачами товарів та послуг.

На сучасному етапі економічного розвитку агропромисловий сектор України є однією з найважливіших ланок економічної системи. Розвиток сільського господарства та збільшення зайнятості у сільській місцевості – це підтримка малих сільгоспвиробників, сімейних фермерських господарств та їх об’єднань.

  AgroExpo.pdf (495.7 Кб)

ІнтерАГРО 2020: як світові агробренди працюють в умовах карантину

До 13-ої міжнародної виставки сільськогосподарської техніки «ІнтерАГРО 2020» майже півроку. Очікувана подія відбудеться восени 26-29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

Наша команда вже активно готується до масштабної агроподії. Часи не прості, але ми з оптимізмом рухаємось вперед, ведемо комунікацію з компаніями, готуємо цікаву, корисну та спеціалізовану програму.

  InterAGRO_2020.pdf (247.8 Кб)

Друга міжнародна спеціалізована виставка “Продуктивне Бджільництво”

“Продуктивне Бджільництво” – друга міжнародна спеціалізована виставка виробників обладнання, ветеринарних препаратів, бджоло-пакетів та супутніх товарів для галузі бджільництва.

Виставка створить умови для ефективної комунікації виробників бджолопродуктів, обладнання для бджільництва, експортерів в Україні та за її межами.

Детальніше: Сайт: www.bee-expo.kiev.ua; Facebook

  InterAgro_Produktyvne_bdzhilnictvo.pdf (179.6 Кб)

Компанія «ЕЛЬВОРТІ» зайняла 1 місце в Національному бізнес-рейтингу

PJSC «Elvorti»

Підприємство АТ «ЕЛЬВОРТІ» увійшло до переліку успішних у своїй сфері діяльності.

Бізнес-досягнення АТ «ЕЛЬВОРТІ» відзначено нагородою «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності. Досягнення компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження.

  Elvorti_Lidergaluzi.pdf (223.2 Кб)

ІнтерАГРО 2020: 13 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

ІнтерАГРО – головна виставка світових та національних виробників сільськогосподарської техніки в Україні та Східній Європі. Основну частину учасників складають заводи виробники сільськогосподарської техніки та обладнання. В рамках виставки будуть представлені останні досягнення, інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

  ANONS_InterAgro_2020.pdf (238.8 Кб)

АКЦИЯ!

В гармонии с природой

Производство DOSTO орегано

AGROEXPO 2020

КОМПЛЕКСНИЙ АДСОРБЕНТ

Щадящие технологии Фадеева

Биоэнзимная технология

Сепаратор САД

PÖTTINGER

СІЙ ДОБРО

Высокие рекорды с АБК™

Органическое производство

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (145)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (6)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (2)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (1)
Биотехнологии (38)
Биотопливо (1)
Ветеринария (21)
Животноводство (29)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (25)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (34)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (16)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (79)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (10)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (5)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (61)
Растениеводство (23)
Ресурсосбережение в растениеводстве (39)
свиноводство (45)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (12)
Страусоводство (3)
Управление (1)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.

Запрошуємо на виставку