ҐРУНТОЗАХИСНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО
Новинки HORSCH на Міжнародній виставці AGRITECHNICA-2019
Компанія HORSCH отримала перемогу в номінації «Механічний захист рослин» конкурсу «Машина року 2020» за культиватор Transformer VF (VariableFrame)
Серія трьох машин: штрігельна борона Cura ST, Finer LT та культиватор Transformer VF (VariableFrame) компанією HORSCH розроблена виходячи з активної тенденції на заборону протруювання деяких видів зерна, використання хімічних речовин, тому боротися з бур’янами повинна техніка.
AGRITECHNIKA_NOVYNKY_HORSCH.pdf (537.0 Кб)
Експозиція техніки LEMKEN на виставці AGRITECHNICA-2019
Пропонуємо вашій увазі огляд новинок техніки LEMKEN, представленої в рамках наймасштабнішої світової виставки AGRITECHNIKA-2019, у м. Ганновер (Німеччина).
Як завжди, розробники техніки LEMKEN впроваджують найновіші удосконалення та затребувані знаряддя з новими комбінаціями інструментів, які доповнюють існуючі технологічні ланцюжки і здатні забезпечувати стабільну врожайність у сільському господарстві.
AGRITECHNIKA_NOVYNKY_LEMKEN.pdf (689.4 Кб)
ІННОВАЦІЇ Й УДОСКОНАЛЕННЯ від компанії HORSCH як засіб досягнення найвищого результату в агровиробництві
Компанія HORSCH дуже вимогливо ставиться до якості та сервісу своєї продукції. Це позначається на процесах розробки, конструювання та виробництва машин. Через високу продуктивність, надійність і міцність техніка HORSCH використовується найчастіше середніми і великими підприємствами, тому що HORSCH – це не тільки назва техніки, а й інноваційні машини найвищої якості, сучасні системи землеробства.
Innovaciy_HORSCH.pdf (440.1 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Передпосівна підготовка ґрунту машинами LEMKEN
Ідеальне насіннєве ложе є основою оптимального розвитку культурних рослин, а оброблений ґрунт повинен бути добре вирівняним і одночасно з цим розпушений на відповідну глибину по всій ширині проходу агрегата. Відмінна якість передпосівного обробітку та висока продуктивність у поєднанні з незначними витратами на зношування машин – така філософія фахівців компанії LEMKEN, які створюють комбіновані агрегати передпосівного обробітку ґрунту. Такі машини забезпечують оптимальне розпушування ґрунту в усьому посівному горизонті.
Pochvozashytnoe_zemledelie_LEMKEN.pdf (5.7 Мб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
No-Till. Шкідники пшениці
КОСОЛАП Микола Павлович – кандидат сільськогосподарських наук
КРОТІНОВ Олексій Павлович – кандидат сільськогосподарських наук
В системі землеробства No-Till суттєвої різниці в захисті посівів озимої пшениці від шкідників у порівнянні з традиційною не відмічається. В ентмокомплексі озимої пшениці є шкідливі види, які притаманні лише цій культурі, а є такі, що присутні і на інших культурах. У зв’язку з великими масивами вирощування даної культури, використання тільки сівозмінного фактору не дає високих результатів у боротьбі з шкідливими комахами.
Pochva_No-Till.PDF (874.9 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Дощові черв’яки
«Плуг один із самих древніх і цінних винаходів людини; але задовго до існування людини землю розпушували земляні черв’яки, і цей процес продовжується до цього часу», так писав в свій час Чарльз Дарвін. Більш ніж 2000 років тому в Єгипті фараони захищали своїми указами дощових черв’яків, забороняючи видалення їх з природного середовища.
Pochva_No-Till.pdf (856.4 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Формування запасів ґрунтової вологи
Вода – основа всього живого. Відомий вчений ґрунтознавець і лісівник Г. М. Висоцький в свій час писав: «Вода разом з розчиненими в ній поживними речовинами є справжньою кров’ю живого організму». Щоб одержати врожай сільськогосподарських культур, необхідно в першу чергу забезпечити їх життєву потребу в воді. В любій системі землеробства цьому приділяється першочергова увага.
rastenievodstvo_pochva_no-till.pdf (3.1 Мб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Система землеробства NO-TILL
Родючість ґрунту характеризується групою показників відповідно до ДСТУ 4362:2004. Ґрунт – жива біокосна система, яка складається з неживої скелетної частини та біологічного його компоненту. Вони тісно переплетені і взаємозалежні. В першу чергу в основі будь-якої роботи з ґрунтом базовими є його агрофізичні аспекти.
rasten_pochva_No-till.pdf (679.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Інтенсивні (сучасні) системи землеробства*
Інтенсивні системи землеробства в своїй основі повинні забезпечувати ріст урожайності культурних рослин, відновлення, збереження і підвищення родючості ґрунту за рахунок факторів інтенсифікації землеробства – застосування добрив, меліорації, зрошення, механізації, автоматизації, ґрунтозахисних, ресурсо¬зберігаючих та екологічно чистих технологій, вдосконалення знарядь і машин. Все це в сумі повинно забезпечити підвищення економічної ефективності використання землі (ДСТУ 4691:2006).
Інтенсивні (сучасні) системи землеробства* (430.1 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.