ХАРЧУВАННЯ РОСЛИН
Як застрахувати посів від складної осені?
Володимир Горний, ТОВ «АгріСол»
У зоні ризикованого землеробства фермер досягає успіху, коли пам’ятає ключове правило. Кожен сезон може бути складним, отже вирощувати треба так, щоб гарантовано отримати рентабельний рівень врожайності. Час від часу погода сприяє високій продуктивності посіву, та немає практичного сенсу розраховувати на це щороку. А отже і технологію доводиться будувати так, щоб рослина не «ловила удачу», а впевнено підвищувала мінімальну планку врожайності.
Zhivlennya_roslyn_Valagro.pdf (492.7 Кб)
ВПЛИВ ПОЗАКОРЕНЕВОГО ПІДЖИВЛЕННЯ МІКРОДОБРИВОМ «РОСТОК» БОР+МОЛІБДЕН НА УРОЖАЙНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ НАСІННЯ СОЇ
Віктор Ямковий, канд. с.-г. наук, керівник агрохімічного відділу, ТОВ «Український Аграрний Ресурс»
Ефективним та швидким способом забезпечення рослин сої доступними формами мікроелементів є застосування позакореневого підживлення, що дає можливість більш повно реалізувати потенційну продуктивність сучасних сортів сої. У зв’язку з цим метою наших досліджень було визначення впливу позакореневого підживлення мікродобривом «РОСТОК» Бор+молібден на формування врожаю насіння сої та його якості, за різних рівнів мінерального живлення.
Zhivlennya_roslyn_Mikrodobryva_Rostok.pdf (145.7 Кб)
Стартові добрива – стратегічне управління системою живлення рослин
Ольга КАПІТАНСЬКА, науковий консультант НВК «Квадрат»
Сергій ПОЛЯНЧИКОВ, директор з розвитку НВК «Квадрат»
Сьогоднішня ситуація на ринку добрив, як ніколи, потребує оптимізації системи живлення рослин, пошуку технологій підвищення коефіцієнтів використання поживних речовин та ефективності сільськогосподарського виробництва. Тобто стоїть завдання отримання максимальної економічної віддачі від кожної вкладеної в добрива гривні, що можливо за рахунок впровадження нових форм добрив, методів їх використання, оптимізації норм та схем застосування.
Pitanie_rosliyn_Startovi_dobryva.pdf (479.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
РИНОК БІОСТИМУЛЯТОРІВ: перспективи для розвитку в Україні
Сьогодні на полях провідних господарств за умов збалансованого забезпечення поживними речовинами та ефективної системи захисту отримують рекордні врожаї багатьох культур, але генетичний потенціал сучасних сортів та гібридів набагато вищий. Подальше зростання врожайності можливе за рахунок включення в технології вирощування додаткових стимулюючих речовин, тобто біостимуляторів, які будуть сприяти підвищенню коефіцієнту засвоєння елементів живлення та стимулюванню стресостійкості рослин.
Pitanie_rastenij_Rinok_biostimulajtorov.pdf (278.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Цинк: Системний підхід у мінеральному живленні рослин
С. ПОЛЯНЧИКОВ, директор із розвитку; О. КАПІТАНСЬКА, ауковий консультант з живлення рослин;
В. ПОБЕРЕЖНИК, агроном-консультант; А. КОВБЕЛЬ, агроном консультант ТОВ «НВК «КВАДРАТ»
Велику популярність серед українських аграріїв мають цинкові добрива, оскільки майже 60% ґрунтів України характеризуються низькою забезпеченістю рухомими формами цинку (в середньому 0,2-0,3 мг/кг ґрунту), що обмежує потенціал врожайності багатьох сільськогосподарських культур.
Zink_sistemniy_pidkhid.pdf (489.6 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ ВІД ВАЛАГРО
Озимі зернові – пшениця,ячмінь і жито – відносяться до культур, які займають, залежно від регіону, від 25 до 50% площ у сівозміні, є важливими попередниками та складовими бюджетонаповнення. У технології вирощування цих культур важливу роль відіграє передпосівна обробка насіння.
Pitanie_rasteniy_peredposivna_obrobka_nasinnya.pdf (572.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Збалансована система підживлення картоплі – запорука високих урожаїв
С. ПОЛЯНЧИКОВ, директор із розвитку; О. КАПІТАНСЬКА, науковий консультант з живлення рослин;
В. ПОБЕРЕЖНИК, агроном-консультант; А. КОВБЕЛЬ, агроном-консультант ТОВ «НВК «КВАДРАТ»
Удобрення є важливою складовою технології виробництва картоплі, оскільки вона потребує великої кількісті поживних речовин для формування органічної речовини у вигляді вегетативної маси та бульб. Тому для досягнення оптимального врожаю та якості бульб необхідна збалансована програма живлення, що включає всі макро- та мікроелементи.
pitanie_rasteniy_systema_pidzhivlennay1.pdf (441.6 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Основи підживлення інтенсивних насаджень яблуні та інших зерняткових культур
Інтенсивні сади яблуні та груші характеризуються щільністю посадки, раннім вступом у плодоношення, формуванням високої врожайності та більш високою якістю плодів, тому потребують підвищених норм елементів живлення.
Pitanie_rasteniy_osnovi_pidzhivlennya_intensivnikh_nasadzhen.pdf (371.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
ГОРОХ НА ВІДГОДІВЛІ ВИСОКІ ВРОЖАЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ІННОВАЦІЙ ВІД КОМПАНІЇ «ВАЛАГРО»
Останні два роки стали новим поштовхом для зацікавлення агровиробників горохом. 2016 рік перевершив всі очікування, і замість запланованих 198 тис. га було посіяно 226 тис. га цієї цінної зернобобової культури, попит на яку збережеться і в 2017 році. Причиною однозначно послужило значне зростання цін на товарне зерно та поява на ринку інноваційних технологій вирощування, які дозволяють отримувати урожай 50-60 ц/га.
Pitanie_rasteniy_goroh_na_vidgodivli_Valagro.1pdf.pdf (114.7 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
ЖИВЛЕННЯ РОСЛИН НА ПОЧАТКОВИХ ЕТАПАХ РОЗВИТКУ
Формування майбутнього врожаю починається ще на стадії передпосівної підготовки насіння. Отримання сходів є важливим агротехнічним прийомом, так як з моменту проростання насіння починається реалізація генетичного потенціалу рослини. Якщо процес проростання насіння ускладнюється через стреси або нестачу поживних речовин максимальна реалізація генетичного потенціалу стає не можливою і вже не компенсується кращими умовами пізніших періодів росту.
Pitanie_Zhivlennya_roslin_na_pochatkovih_etapah_rozvitku.pdf (351.5 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.