Кормление
«ЕНТЕРОНОРМІН ДЕТОКС»: ЭКОЛОГІЧНО, БЕЗПЕЧНО ТА ЕФЕКТИВНО
Однією з найбільш актуальних проблем сьогодення є забруднення як кормів, так і харчових продуктів мікотоксинами, що продукуються пліснявими грибами та володіють значними токсичними ефектами і характеризуються високою стійкістю. Через можливі серйозні ризики для здоров’я та несприятливі економічні наслідки проводяться постійні дослідження, спрямовані на зменшення шкідливого впливу мікотоксинів та запобігання їх утворенню.
Enteronormin_Detox.pdf (169.8 Кб)
Історія починається зараз: Інтрадермальна вакцинація проти ЦВС-2
НЕЧИПУРЕНКО О. О., к.б.н., спеціаліст з технічної підтримки Laboratorios Hipra, S.A.
Глобалізація та постійний розвиток свинарства відбуваються безперервно, впроваджуються нові підходи до профілактики інфекційних захворювань, що дають можливість покращити виробничі показники, зменшити кількість маніпуляцій на фермі та стрімко рухатися вперед. Ветеринари постійно стикаються з безліччю невирішених питань у профілактиці та знаходяться в пошуку дієвих рішень, оскільки з’являються емерджентні та поширюються ендемічні захворювання, виникають варіантні штами патогенів з високим рівнем мінливості, зростає вірулентність та контагіозність інфекційних агентів. Саме тому компанія LABORATORIOS HIPRA, S.A. розробила унікальний продукт Міосфера®, призначений для одночасної імунізації від цирковірусної інфекції та мікоплазмозу.
M.hyo-PCV2_HIPRA.pdf (385.1 Кб)
Перший НАЦІОНАЛЬНИЙ адсорбент мікотоксинів
Більшість представлених в Україні адсорбентів мікотоксинів не виправдовують очікування практиків. За результатами багаторічних досліджень зерна і готових комбікормів з усіх регіонів України на якісну і кількісну наявність в них мікотоксинів, компанією NCS було прийнято рішення про створення комплексного, наноадсорбенту четвертого покоління – PROFISORB® / ПРОФІСОРБ.
Kormovyrobnyctvo_PROFISORB.pdf (155.6 Кб)
ТОП-5 проблем при роботі зі свиноматками і шляхи їх вирішення
ПОХВАЛЕНКО Олександр, технолог UTAGRO
Сьогодні свинарство України знаходиться на високому рівні еволюції, і хоча ще залишаються господарства колгоспного типу, та основна маса – це сучасні високотехнологічні підприємства, виробничі показники яких часто кращі від середньостатистичних показників європейських колег. Власники компаній разом з племінним поголів’ям з інших країн завозять також досвід роботи з технологіями утримання, кормовими та ветеринарними програмами. Добре, що українці мають свою багату кормову базу, бо, наприклад, у більшості країн Європи немає змоги вирощувати сою, соняшник, кукурудзу.
Svinarstvo_UTAGRO.pdf (483.3 Кб)
Основні можливості контролю обміну речовин у корів під час перехідного періоду
Томас Р. ОВЕРТОН, кандидат наук, професор, спеціаліст з утримання молочної худоби, ветеринарний факультет Корнелльський університет, Ітака, Нью-Йорк
Перехідний період є найважливішою частиною циклу лактації, що визначає майбутнє здоров’я корів, відтворення та молочну продуктивність. За останні 20 років досягнуто величезного прогресу в розумінні механізмів метаболічної адаптації, що лежать в основі успішного перебігу перехідного періоду, на багатьох фермах впроваджено кращі технології в коригуванні факторів годівлі та інших аспектах утримання. Тим не менш, існують значні можливості для кращого розуміння біології молочної худоби протягом цього періоду для подальшого вдосконалення стратегій утримання.
Osnovni_mozhlyvosti_kontrolyu_recovin_u_koriv.pdf (224.6 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
ПЕРВЫЙ НАЦИОНАЛЬНЫЙ АДСОРБЕНТ МИКОТОКСИНОВ
По материалам компании NCS и Фид Формула
Большинство представленных в Украине адсорбентов микотоксинов не оправдывают ожидания практиков. По результатам многолетних исследований зерна и готовых комбикормов со всех регионов Украины на качественное и количественное наличие в них микотоксинов, компанией NCS было принято решение о создании комплексного нано-адсорбента четвёртого поколения – PROFISORB®/ ПРОФІСОРБ
Micotoksikologiya_Perviy_nacionalniy_adsorbent.pdf (386.5 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Адсорбенти у птахівництві. Як обрати?
Костянтин НОВІЦЬКИЙ, кандидат ветеринарних наук, експерт з корекції годівлі сільськогосподарських тварин, ТОВ «АНКОРЕС-УКРАЇНА»
Так від чого залежить вибір сорбенту? В першу чергу від розуміння, що від нього очікують. Дію мікотоксинів на організм птиці поділяють на три основні етапи: швидке всмоктування у шлунково-кишковому тракті, швидкий транзит кров’ю у внутрішні органи та перетворення на кінцеві метаболіти. Тому основним завданням сорбенту є видалення розчинених токсинів до того,як вони почнуть всмоктуватися у шлунку або кишечнику.
Ptakhivnychtvo_Vybir_Adsorbentiv.pdf (349.5 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Отечественный опыт использования Biolex® MB40 в условиях птицефабрик
Интенсивное развитие промышленного птицеводства в мировых масштабах во многом связано с достижениями в области кормления,генетики, селекции и ветеринарной защиты.Современные кроссы обладают громадным генетическим потенциалом для роста и эффективной конверсии корма. В птицеводстве – самая высокая отдача на единицу затраченных кормов, благодаря чему отрасль развивается уверенно и эффективно.
Kormoproizvodstvo_BIOLEX_MB40.pdf (335.4 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Хлорелла в рационах телят молочного возраста
Хлорелла относится к зеленым кормам и среди растений имеет преимущество по очень многим показателям. Например, по химическому составу (содержание белка, незаменимых аминокислот, витаминов, набору микроэлементов,биологически активных веществ и т. д.) с ней не могут сравниться не только водные, но и наземные растения. Хлорелла содержит 62% протеина, 30% углеводов, 5% жира, 3% минеральных солей/
Micotoksikologiya_Perviy_nacionalniy_adsorbent.pdf (386.5 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.
Способы нейтрализации фитиновой кислоты
Дмитрий ДОНЧЕНКО, генеральный директор компании ЧП «УКРПРОЛАЙФ»
Фитиновая кислота способна создавать эфирные связи с железом, фосфором, цинком,калием, кальцием и магнием, делая их значительно менее доступными для усваивания организмом. Именно поэтому ее часто называют «анти-нутриентом». Связывая минералы, она делает их недоступными для усвоения организмом. Кроме того, она влияет на функцию некоторых ферментов в желудке и снижает усвояемость крахмала и белка.
Kormoproizvodstvo_sposobi_nejtralizacii_fitinovoj_kisloty.pdf (183.3 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.