\

Растениеводство

Максимальна продуктивність із технікою HORSCH

Эксклюзивные ТЕХНОЛОГИИ

Виставка «АгроВесна 2019». Коли бачиш цю силу-силенну нових агрегатів і машин, різноманітних пристроїв і устаткування, неважко розгубитися. Але поціновувачі серйозної сучасної аграрної техніки швидко знаходять своє, те, зустрічі з чим так довго чекали. Ось і ми, незважаючи на безладний гомін і веселу музику, знаходимо потрібну нам людину: це Тарас РУНЦІВ, регіональний менеджер в Західній Україні, який має розповісти нам про техніку HORSCH.

  Rentabelnoe_Proizvodstvo_Maximalna_produktyvnist_iz_tehnikoyu_HORSCH.pdf (480.2 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

У природы нет плохой погоды. А что делать, чтобы ослабленный потенциал озимых усилить весной?

Автор АБК технологии Притуляк В.П.

Для того, чтобы аграрии смогли принять единственно правильное решение, чтобы будущий урожай был лучше и больше предыдущего, будем знакомить читателей журнала «ЭТ» с разработанной нами АгроБиоКомплексной (АБК) технологией, которую также можно считать эксклюзивной,так как высокие результаты достигаются почти в любую погоду. На сайте журнала будет много документальных фото применения АБК при выращивании различных агрокультур. А сейчас мы можем привести и количественные показатели собранного урожая.

  Pribilnoe_rastenievodstvo_ABK.pdf (530.1 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

5 причин обрати Топенд Плюс®

ДП «Голланд Плант Україна»

Все тече, все змінюється… Останнім часом з шаленою видкістю. Вже не доводиться переконувати нікого в актуальності та перевагах інновацій у садівництві. Рухатись в ногу з часом стало не просто трендом, а необхідністю.

Саме тому ми ані на хвилину не зупиняємось.ДП «Голланд Плант Україна» розвиває кілька напрямків. Розсадник пропонує садівникам як високоякісні саджанці традиційних сортів яблуні,сливи, груші, черешні, вишні, персика, так і ряд інноваційних, стійких до хвороб сортів плодових культур, активно збільшуючи їх асортимент та обсяги виробництва садивного матеріалу цих сортів.

  OvochiFrukti_Topend_Plus.pdf (401.7 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Подготовка мелких семян – нет проблем

ФАДЕЕВ Л. В., директор ООО «Завод «Фадеев Агро»

Щадящая пофракционная технология позволяет с равным успехом выделять из посевного материала сильные семена независимо от их крупности. После того как мы на семенном заводе подготовили семена моркови и анализ посевных и урожайных качеств, выполненный в Польше, подтвердил исключительно высокий потенциал семян, мы не стали отказываться от подготовки мелких семян, в частности фацелии, клевера, укропа и т. п. Но поскольку эти культуры не имеют широкого распространения, то описания их будет кратким.

  Resursosberezhenie_Podgotovka_melkih_semayn.pdf (1.4 Мб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

ФАЦЕЛИЯ

ФАДЕЕВ Л. В., директор ООО «Завод «Фадеев Агро»

Фацелия – самое медоносное растение. Нас оно интересует как мелкосемянная культура в плане очистки ее семян от засоренности. Но необходимо добавить несколько общих слов. Родина фацелии Северная и Южная Америка. Есть виды как однолетних, так и многолетних растений. Высота растений от 0,5 до 1 м. Фацелия очень пышно цветет, поскольку у нее густо разветвленные отростки и каждый цветок состоит из пяти лепестков.

  Resursosberezhenie_Faceliya.pdf (516.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Інновації в селекції зернових, технічних, кормових та овочевих культур: актуальні тенденції, кліматичні виклики та шляхи їх вирішення

ВОЖЕГОВА Р. А., доктор с.-г. наук, професор, член-кореспондент

За останні десятиліття загострюються глобальні екологічні загрози, зокрема зміни клімату, опустелювання, втрата біорізноманіття, які руйнують природні ресурси та створюють небезпеку для існування людства. Для подолання негативного впливу змін клімату, опустелювання та деградації ґрунтів, які мають вагомий вплив на ефективність функціонування аграрного сектору економіки, науковими установами Національної академії аграрних наук України розроблено високоефективні інноваційні генетико-селекційні розробки, створено й удосконалено агротехнології; оптимізовано розміщення та спеціалізація виробництва.

  Selekciya_Innovacii.pdf (3.0 Мб)

Як отримати справжнє насіння

Компанія Маїс

Оригінальне насіння все важче відрізнити від підробок, а в результаті аграрії замість сподіваних врожаїв отримують збитки. Де ж взяти справжнє? У Компанії Маїс, селекційному підприємстві з Дніпропетровщини, впевнені – кращий спосіб захистити себе від підробок – купувати насіння у виробника.

  Porady_ekspertiv_Yak_orymaty_aykisne_nasinnya.pdf (459.1 Кб)

ОПШ-3524 ОБПРИСКУВАЧ ПРИЧІПНИЙ ШТАНГОВИЙ

ТДВ «Львіваромашпроект»

Причіпний обприскувач ОПШ-3524 з автоматичною системою управління від національного виробника «Львівагромашпроект» забезпечує якісний хімічний обробіток та ефективне використання препаратів для захисту польових культур.

  OPSH-3524_Lvivagromashproekt.pdf (920.9 Кб)

РИС ПО МИРОВОМУ ВАЛОВОМУ СБОРУ ОБХОДИТ ПШЕНИЦУ

ФАДЕЕВ Л. В., директор ООО «Завод «Фадеев Агро»

Когда мы говорим о росте населения на земле, надо учитывать, что основной прирост происходит за счет азиатских стран, т. е. тех стран, население которых в рационе питания отдает предпочтение рису и продуктам из него. В связи с этим прогнозируют дефицит риса на мировом рынке. Так, в 2020 году спрос на рис составит 781 млн. тонн, который превысит спрос на пшеницу на 2-3%, поскольку производство риса в 2020 году ожидают не более 750 млн. тонн.

  Ris_po_mirovomu_valovomu_sboru_obhodit_pshenicu.pdf (1.1 Мб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Дві новинки від HORSCH: машина для прямого посіву Avatar з 3-секц. бункером і каток HORSCH Doppel RollPack для культиваторів Tiger

ТОВ «Хорш Україна»

HORSCH розширює свою пропозицію щодо оснащення машин для прямого посіву Avatar робочою шириною 3 і 4 м. Поряд з одно- або двосекційним бункером для HORSCH Avatar зараз пропонується і 3-секц. бункер. Нова система позначена у фірмовій термінології англійською абревіатурою «Tripletank».

Для ґрунтообробних машин серії HORSCH Tiger відтепер пропонується подвійний каток Doppel RollPack, що вже став популярним у користувачів машин Terrano в Україні та Росії. На відміну від Terrano, новий каток для HORSCH Tiger буде пропонуватися також на ринках інших європейських країн.

  Nova_teshnika_HORSCH_Avatar_Tiger.pdf (287.0 Кб)

ВАКАНСІЯ

СІЙ ДОБРО

Производство DOSTO орегано

КОМПЛЕКСНИЙ АДСОРБЕНТ

Летняя АКЦИЯ от СМАКУЙ

Биотехноогии

В гармонии с природой

Нанотехнологии

Ресурсосберегающая техника

Органическое производство

Пробіотики для тварин

Щадящие технологии Фадеева

НАШИ ПАРТНЕРЫ

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (92)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (4)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (6)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (1)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (1)
Биотехнологии (31)
Биотопливо (1)
Ветеринария (21)
Животноводство (24)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (22)
Книга (5)
Кормление (41)
Кормопроизводство (34)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (16)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (59)
Овощеводство (29)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (9)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (5)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (63)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (20)
Птицеводство (55)
Растениеводство (6)
Ресурсосбережение в растениеводстве (35)
свиноводство (41)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (11)
Страусоводство (3)
Управление (1)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.

Запрошуємо на виставку