\

Растениеводство

ЛЬВІВАГРОМАШПРОЕКТ: ВСЕ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ПОТРЕБ СУЧАСНОГО АГРОВИРОБНИЦТВА

ТДВ «Львівагромашпроект»

ТДВ «Львівагромашпроект» – одна з провідних компаній-виробників техніки та обладнання для захисту рослин. Асортимент компанії занадто великий, щоб в одному номері розповісти про все, що виробляє це вітчизняне підприємство. У попередніх номерах журналу ми вам показали найкращі розробки причіпних обприскувачів та протруювачів виробництва ТДВ «Львівагромашпроект». Сьогодні ви ознайомитесь з іншою технікою, яка вкрай необхідна нашому сільгоспвиробникові. Це Навантажувачі зерна, Дезінфекційні установки, Змішувач препаратів, Установка для вакцинації УВ-50.

  Lvivagromashproekt_ET_2_2024.pdf (8.4 Мб)

ОБИРАЄМО АБК™-ТЕХНОЛОГІЮ: ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ ЕКОЛОГІЗАЦІЇ АГРОВИРОБНИЦТВА

Автори: АБК™ В. П. ПРИТУЛЯК, головний агротехнолог;

О. М. БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ керівник, ТОВ «Агровіо Україна»

АБК – це і препарати, і система землеробства, вибір техніки і терміпрепарати, термінів виконання робіт, повноцінність робочих розчинів і доданів додавання хімічних ЗЗР, де без них не обійтися на стандартних вання посівах. Звертайтесь до нас за допомогою! Допоможемо! Більше – на сайті: www.agrovio.com.ua

  Obyrajemo_ABK_dlja_efektyvnoiji_ekologisacii.pdf (8.0 Мб)

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ ЩАДНОЇ ПОФРАКЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА СИЛЬНОГО НАСІННЯ

ФАДЄЄВ Л.В., к.т.н., директор Заводу «Фадєєв Агро», автор пофракційної щадної технології підготовки СИЛЬНОГО НАСІННЯ

Як показує практика, витрати з придбання нашого обладнання для виробництва СИЛЬНОГО НАСІННЯ окупаються протягом року, а далі приносять тільки додатковий дохід своєму власнику.

Детальніше про технологію підготовки СИЛЬНОГО НАСІННЯ та обладнання для його виробництва дивіться на нашому сайті: fadeevagro.com

  Konkurentni_perevagi_technologij_SYLNE_NASINNJA_Fadeev.pdf (1.8 Мб)

НЕ ЗДАЄМОСЯ НА МИЛІСТЬ ПРИРОДИ ОБИРАЄМО АБК™-ТЕХНОЛОГІЮ: НАУКА + ІННОВАЦІЇ + ТЕХНОЛОГІЇ = ПРИБУТКОВЕ РОСЛИННИЦТВО, І НЕ ТІЛЬКИ

Автор АБК™-технології В. Притуляк

Препарати АБК™-технології – це НОУ-ХАУ. Або інакше, АБК™ – це результати, які нерідко в рази перевищують досягнення вчених ближнього та дального зарубіжжя. Ми пропонуємо вкласти основних мінеральних добрива на третину менше запланованих – хоча можемо запропонувати замість мінеральних – органомінеральні на всі 100%. І в будь-яких випадках – оптимум (комплексний!) – у повноцінне додаткове живлення рослин повним набором наших доступних карбоксилатних, амонійно-карбоксилатних добрив, регуляторів-стимуляторів росту, біологічно активних речовин, полісахаридів-біоколоїдів та бактеріальних добрив, грибів та ферментів для інкрустації та інокуляції насіння та обприскування ґрунтів, сходів, з майже повним фунгіцидним і частково інсектицидним захистом. 

  Obyrajemo_ABK_Technologiju.pdf (6.4 Мб)

ПРИЧІПНІ ОБПРИСКУВАЧІ ВІД ТДВ «ЛЬВІВАГРОМАШПРОЕКТ»

ТДВ «Львівагромашпроект»

Продовжуємо публікацію асортименту нової потужної, якісної та інноваційної продукції заводу «Львівагромашпроект». Причіпні обприскувачі від українського виробника «Львівагромашпроект» допомагають обробляти ґрунт рідкими мінеральними добривами, а також надійно захищати рослини від хвороб, бур’янів і шкідників. Великий асортимент пропонованих моделей обприскувачів дозволяє вибрати споживачеві саме той обприскувач, який найкраще підійде для його господарства. Моделі можуть відрізнятися одна від одної об’ємом баку для рідини, продуктивністю насосу, довжиною гідравлічної штанги та іншими параметрами, проте перевірена часом якість і гарантована надійність в експлуатації обприскувачів причіпних від «Львівагромашпроект» перетворять складні виробничі процеси в сільському господарстві на справді комфортні.

  Prychipni_obpryskuvachi_LvivAgromaschproekt.pdf (5.8 Мб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ – ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА

Л. В. Фадєєв, директор заводу FadeevAgro, автор книги «СИЛЬНЕ НАСІННЯ»

Значимість передпосівної обробки насіння важко переоцінити. Почнемо зі зниження хімічного навантаження на ґрунт. Якщо порівняти площу в м2 на гектар, на яку потрапляє протруйний препарат, при різних способах його нанесення, то це порівняння виглядає так:

– обробка насіння (пшениця) – 58 м2;

– обробка насіння в насіннєвому ложі – 500 м2;

– обприскування – 10 000 м2.

  Predposivna_obrobka_Silne_nasinnya.pdf (889.7 Кб)

ЩІЛЬНІСТЬ НАСІННЯ

Л. В. Фадєєв, директор заводу FadeevAgro, автор книги «СИЛЬНЕ НАСІННЯ»

ЩІЛЬНІСТЬ – це кількість речовини (маса)в одиниці об’єму (т/м3; кг/дм3; мг/мм3). Виявилося, що Природа за мільйони років еволюції (рослинність на Землі з’явилася багато сотень мільйонів років тому) відібрала ті рослини, які «навчилися» зберігати свою популяцію. Саме такі рослини виявилися первинними формами нині окультурених рослин. Як це відбувається. У процесі формування насіння рослина, перебуваючи в «хорошій формі» на початку фази продуктивності, закладає перше насіння, котре сильніше за інших.

Саме СИЛЬНЕ НАСІННЯ і є страховим фондом для обов’язкового проростання в наступному сезоні.

  Schjilnist_nasinnja_Fadeev_Agro.pdf (1.3 Мб)

Що ж то воно таке: АБК™ 6Е Технологія?

Автор АБК™-технології В. Притуляк

Якщо повернутися на початок розробки та пошуків технології високих та гарантованих врожаїв, щоб отримувати перемоги при битвах за врожай, то варто зупинитися на перевірці найефективніших препаратів по окупності вкладених коштів в досягнення прибавок, причому ми починали з найменших витрат на гектар, так, як це було в ті «лихі» дев’яності, коли в аграріїв було дуже важко з коштами. Окупність прибавкою врожаїв за допомогою РРР (регуляторів росту рослин, у нашому випадку – природних, чи специфічних на базі природних) була дуже великою, але, як кажуть, немає героїв у своїй Батьківщині, тому звернемося до результатів нашої праці в дальніх країнах, де була більша можливість відслідкувати результати на великих площах.

  AgroBioComplex.pdf (904.0 Кб)

ПРОТРУЮВАЧІ ВІД ТДВ «ЛЬВІВАГРОМАШПРОЕКТ»

ТДВ «Львівагромашпроект»

Сучасна техніка дозволяє механізувати і спростити роботу фермерських господарств на всіх етапах вирощування сільськогосподарських культур. Протруювання насіння сільськогосподарських культур – перший і необхідний крок до обмеження хвороб, збудники яких поширюються з насінням. Одночасно з використанням протруйників широкого спектру дії для обробки насіння зернових рекомендують застосовувати і регулятори росту рослин та мікроелементи, які у відповідних дозах для певних сільськогосподарських культур стимулюють розвиток рослин і підвищують їх продуктивність.

  Lvivagromaschprojekt.pdf (5.3 Мб)

Висока якість насіння – обов’язкова умова для отримання максимальної врожайності

Л. В. Фадєєв, директор заводу FadeevAgro, автор книги «СИЛЬНЕ НАСІННЯ»

«Рекорд – це виняток, а отримання максимально високого врожаю за конкретних умов – це мета роботи фермера», – зазначив у своїй презентації Леонід ФАДЄЄВ, в рамках конференції   NTLAB-22, яка відбулася 7-8 листопада в Києві, Пропонуємо ознайомитися з повною версією презентації Леоніда Фадєєва:

  No_till_2023.pdf (3.2 Мб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Высокие рекорды с АБК™

У гармонії з природою

HOG SLAT Україна

Quantum – інновації живлення

Производство DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ТОВ «Сій Добро»

siydobro.com

ЗАХИСТ РОСЛИН

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (220)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архів 2023 (6)
Архів 2024 (2)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (102)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (118)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (17)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (16)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (110)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
СИЛЬНЕ НАСІННЯ (3)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.