\

Растениеводство

НУТ – ПЕРСПЕКТИВНА КУЛЬТУРА

ФАДЄЄВ Л. В., к.т.н., директор ТОВ «Завод «Фадєєв Агро»

Сьогодні я хочу розповісти про нут, як перспективну культуру для України. Ще за мирних часів було прогнозовано збільшення площ вирощування такої культури, як нут. Виходячи з обставин, пов’язаних з військовими діями, гостро стоїть проблема продовольчої безпеки. Враховуючи високу ліквідність даної культури, з великою ймовірністю можна прогнозувати подальшу зацікавленість фермерів у вирощуванні нуту.

  Nut_Perspektyvna_kultura.pdf (1.3 Мб)

СОРТИ ЛЮПИНУ СЕЛЕКЦІЇ ІНСТИТУТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ МІКРОБІОЛОГІЇ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НААН ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА БІОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА В ЗОНІ ПОЛІССЯ УКРАЇНИ

БАРДАКОВ В.А., завідувач лабораторії землеробства та насінництва ІСМАВ НААН

Люпин – цінна зернобобовакультура, яка в багатьох країнах світу використовується на зелений корм, силос, зернофураж і як сидерат. Люпин часто називають «північною» або «європейською» соєю через високий вміст білка (30-45%), збалансованого за амінокислотним складом, жиру (5,3-20%), вітамінів, мікро- і макроелементів, що характеризує його  як цінну кормову культуру. У зоні Полісся України ця зернобобова культура відіграє важливу роль у системі підвищення родючості ґрунтів без додаткових затрат на органічні та мінеральні добрива.

  Sorty_Ljupynu.pdf (903.0 Кб)

БТУ-ЦЕНТР ДОПОМОЖЕ ПОПОВНИТИ НЕСТАЧУ МІКРОДОБРИВ НА УКРАЇНСЬКИХ ПОЛЯХ

Агросезон 2022, без сумніву, найважчий. БТУ-ЦЕНТР чудово розуміє, що в аграріїв, крім власної фізичної безпеки, обмежень роботи у вечірній та нічний час, нестачі пального та ЗЗР, спостерігається не менш важлива проблема – дефіцит мікро- та макроелементів.

У відповідь на численні запити аграріїв компанією було прийнято рішення збільшити обсяги напрацювань органо-мінеральних добрив власної марки Хелпрост®, щоб кожен аграрій мав доступ до ефективних мікродобрив тут і зараз. Продукція виробляється на Вінниччині в Україні, що дає можливість вчасно відреагувати на будь-яку потребу аграрія, навіть коли мова йде про великі обсяги.

  BTU-Centr.pdf (290.3 Кб)

«Мікроелементи Хелпрост

АБК™ ВАЖЛИВО ДЛЯ ВИСОКОПРИБУТКОВОГО ТА СТАБІЛЬНОГО ВРОЖАЮ

Автор АБК™-технології В. Притуляк

АБК™ – АгроБіоКомплексна технологія – це ексклюзивна та високоефективна технологія, це поєднання агрохімікатів, біопрепаратів, технічних та трудових ресурсів. А яка ж ціна?

Не ціна важлива, дуже важлива не ціна, а окупність вартості всіх витрат на гектар – прибавкою врожаю і сумою прибутку з гектара, якістю продукції, і максимально можливим урожаєм з гектара. У цьому глибокий теоретичний та практичний сенс високоефективного землеробства! Але немає правил без винятків – максимальний урожай може виснажити ґрунт, але може й покращити його родючість – все залежить від багатьох факторів та їх поєднань.

  ABK_Vazhlyvo_dlja_Vysokoproduktovogo_vrozhaju.pdf (857.5 Кб)

ЯК ЗБЕРЕГТИ РОДЮЧІСТЬ ҐРУНТУ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ

Сергій ХАБЛАК, агроном, доктор біологічних наук

Для більшої частини агрономів кальцій і магній вважаються другорядними елементами живлення для рослин порівняно з азотом, фосфором і калієм, але, насправді, для ґрунту вони є першорядними елементами з точки зору їхньої кількості та біохімічної ролі. Кальцій є головним елементом родючості і агрономічних властивостей ґрунту через великий вміст масової частки обмінного Са в складі ґрунтового вбирного комплексу (ГВК).

  Jak_zberegty_rodjuchist_gruntu.pdf (1.1 Мб)

ВИРОЩУВАННЯ ШВЕДСЬКОЇ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ВЕРБИ

Плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна»

Енергетична верба є популярним альтернативним видом палива у світі. Суттєвий ріст цін на традиційні енергоносії сприяє популяризації та зросту попиту на закладання енергетичних плантацій не тільки у світі, а й в Україні.

Енергетична верба – вигідне альтернативне джерело відновлюваної енергії для заміни класичним носіям.

  Shwedsjka_energetuchna_verba.pdf (346.0 Кб)

ЯК ЗМЕНШИТИ ВИТРАТИ ПРИ ЗАХИСТІ КУКУРУДЗИ ВІД ЛУСКОКРИЛИХ ШКІДНИКІВ

Сергій ХАБЛАК, агроном, доктор біологічних наук

Невчасне збирання кукурудзи, залишення необробленої восени площі під цією культурою провокує збільшення чисельності лускокрилих шкідників, таких як озима совка, лучний метелик, бавовникова совка, стебловий метелик тощо. Зимують гусениці озимої совки, лучного метелика, лялечки бавовникової совки у верхньому шарі ґрунту, а личинки стеблового метелика – всередині рослинних решток. Гусениці озимої совки знаходяться в ґрунті на глибині 10-25 см, а лялечки бавовникової совки – 4-10 см. Гусениці лучного метелика витримують взимку температуру до -30 °C, озимої совки – до -11 °C.

  Jak_zmenshyty_vytraty_pry_zakhusti_kukurudzy.pdf (721.9 Кб)

КУЛЬТУРА, ЯКА ДОПОМОЖЕ ЗАОЩАДИТИ НА ДОБРИВАХ, АБО ЧОМУ ЦЬОГО РОКУ ВАРТО СІЯТИ СОЮ

Гарний господар – це не лише той, хто може виростити хороший урожай, це той, хто вміє рахувати гроші. Особливо актуальною ця теза є під час надзвичайних ситуацій та військових дій! Вирощувати рентабельну продукцію на українських чорноземах в останні роки навчилися майже всі господарі. Проте 2022 рік приніс нам новий виклик – виростити гарний врожай за умови обмежених ресурсів. Це питання палива, дефіцит та висока ціна дефіциту трудових  ресурсів. Частина спеціалістів змушені були покинути свої робочі місця, частина захищає нашу країну, порушена логістика, частина регіонів зосталися без насіння, добрив та засобів захисту рослин, військова агресія порушила фінансові механізми господарств. Одні – в експортній блокаді і не в змозі реалізувати наявну продукцію, інші – не в змозі отримати кредитні кошти, що мали бути спрямовані на посівну.

  SOJA_dopomozhe_saoshjadyty_na_dobryvakh.pdf (404.5 Кб)

ТЕХНОЛОГІЯ ОПТИЧНОГО СОРТУВАННЯ. ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ

Використання фотосепараторів дозволяє вирішити проблему відділення складно відокремлюваних й невіддільних домішок від основного продукту, а також автоматизувати процес сортування та повністю відмовитися від ручної праці. Головна перевага даної технології – високий ступінь очищення вхідної сировини від домішок та забруднювачів із найменшими витратами ресурсів і отримання придатного продукту з чистотою 99,99% на виході.

  Tekhnologija_optychnogo_sortuvannja.pdf (261.8 Кб)

МЕТЕОСТАНЦІЯ VANTAGE PRO 2 6152 DAVIS INSTRUMENTS (США) – БЕЗДРОТОВА МЕТЕОСТАНЦІЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО МОНІТОРИНГУ ПОГОДНИХ УМОВ

ТОВ «Вента Лаб»

Метеостанція Vantage Pro 2 6152 – це бездротовий метеокомплекс з дальністю передачі даних на 300 м. Живлення відбувається від сонячної батареї, оновлення даних – кожні 2,5 секунди. Сумісна з програмним забезпеченням WeatherLink для передачі даних на ПК або веб-сайт.

  Meteostanciji.pdf (156.0 Кб)

HOG SLAT Україна

У гармонії з природою

Производство DOSTO орегано

Щадящие технологии Фадеева

Сепаратор САД

PÖTTINGER

Высокие рекорды с АБК™

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (185)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (1)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (55)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (95)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (17)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (8)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (57)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.