\

Обзор мероприятий

GRAIN STORAGE + AGRO UKRAINE: організатори оголосили програму форуму

28-29 травня, відбудуться GRAIN STORAGE FORUM та AGRO UKRAINE SUMMIT – які об’єднаються в найбільший в Україні дводенний форум в галузях вирощування, зберігання, переробки, логістики і трейдингу агропродукції.

В рамках форуму на Вас чекає насичена програма:

  Anons_programy_Grain_Storage_Forum.pdf (1.3 Мб)

Більше інформації дізнавайтеся на офіційному сайті: https://grain-forum-elevator.com/ або за контактами організаторів +38 096 899 4272 | +38 067 243 3803 | proagro-inform@ukr.net

День Поля «AGRO CHALLENGE»: зовсім скоро на Київщині – 22-23 травня!

Долучайтеся до участі в роботі Дня Поля «AGRO CHALLENGE».

Приходьте 22-23 травня та відкрийте для себе всю різноманітність інновацій та технологій, які формують майбутнє сільського господарства!

Вхід вільний для всіх бажаючих!

Дізнатися про деталі можна за посиланням: https://agrochallenge.kyiv.ua; тел.: +38 073 000 4 999

  AGRO_CHALLENGE.pdf (187.9 Кб)

AGRO UKRAINE SUMMIT – 2024

2 лютого 2024 року в Києві відбувся Всеукраїнський аграрний саміт – наймасштабніша подія зими на аграрному ринку країни. Її організаторами виступили компанія «ПроАгро Груп», Асоціація елеваторів України й Співтовариство виробників і споживачів бобових України, які зібрали близько 1200 спеціалістів сільськогосподарської і суміжних галузей, щоб підбити підсумки минулого аграрного сезону, проаналізувати поточну ситуацію у вітчизняному АПК, обговорити ключові виклики й знайти відповіді на них, а також напрацювати рішення не лише для забезпечення подальшої стабільної роботи, а й підвищення ефективності сільського господарства у надскладний для країни воєнний час.

  AGRO_UKRAINE_SUMMIT.pdf (1.8 Мб)

Grain Storage Forum СУШІННЯ вже 2 лютого: оголошуємо програму і партнерів

2 лютого у Києві відбудеться Grain Storage Forum ELEVATOR: Smart Сушіння – головний профільний форум в Україні для елеваторників, операторів зерносушарок та фахівців галузі

Форум пройде в рамках AGRO UKRAINE SUMMIT, який збере лідерів аграрної спільноти України, щоб знайти відповіді на ключові виклики для агропромислового виробництва країни

Встигніть придбати квитки на головну агроподію зими: grain-forum-elevator-smart.com

  Programa_Grain_Storage_Forum_ELEVATOR.pdf (1.4 Мб)

Re:farm – найбільша конференція спеціалістів в агро в Україні

8-9 лютого у Львові вже вдруге відбудеться Re:Farm – конференція про технології та людей. Чому про технології та людей? Тому, що люди без технологій не ефективні, а технології без людей неможливі. В конференції візьме участь більше 1500 керівників, агрономів, інженерів та спеціалістів с/г з усієї України, щоб дізнатись про перевірені на практиці прибуткові інструменти та технології. Цьогоріч Re:Farm триватиме 2 дні, а отже учасників очікує ще більше корисної інформації.

  Konferenciay_Re_farm.pdf (129.5 Кб)

З Різдвом Христовим та Новим 2024 роком!

Невдовзі минає два роки великого випробування. І хоч як би тяжко не було кожному українцю жити з болем війни у серці, напередодні свята варто залишити всі негаразди у минулому. Найочікуваніша наша мрія лише одна – мирне небо. І саме тому українські воїни з неймовірною силою духу, мужністю і героїзмом воюють за нашу свободу і незалежність. Ми дякуємо їм за це! Наразі існує другий фронт – аграрний. Наші фермери мужньо та віддано забезпечують продовольчу безпеку нашої країни. Велика шана та подяка за хліб на нашому столі!

Нашим читачам, фермерам, партнерам і колегам бажаємо досягати всіх поставлених цілей і впевнено рухатися вперед, залишаючи позаду всіх конкурентів! Нехай блискучі успіхи і відмінні доходи приносять вам радість і натхнення!

Новорічні привітання від партнерів журналу ЕКСКЛЮЗИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ:

  Z_Risdvom_Christovim_ta_Novym_2024_Rokom.pdf (3.6 Мб)

Інновації для аграрного сектору збираються на Київщині навіть в умовах війни!

День Поля «AGRO CHALLENGE» відбудеться 22-23 травня 2024 року в с. Дослідницьке Білоцерківського району Київської області.

День Поля «AGRO CHALLENGE» – це аграрний захід України, який об’єднає все нове, що є в сільському господарстві! Це не просто подія — це виклик майбутнього, де інновації, технології та партнерства зосереджуються в серці українського агросектору.

Організатором заходу є команда «AGRO TEAM» спільно з Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого.

  AGRO_CHALLENGE_2024.pdf (355.6 Кб)

AGRO UKRAINE SUMMIT: тренди та інновації у вирощуванні, зберіганні, переробці

2 лютого у Києві відбудеться всеукраїнський аграрний саміт AGRO UKRAINE SUMMIT, який збере лідерів аграрної спільноти України, щоб знайти відповіді на ключові виклики для агропромислового виробництва країни.

Організатори: ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України», Асоціація елеваторів України, ProAgro Group.

Завдання саміту: аналіз поточної ситуації та підсумок роботи АПК в сезоні 2022-2023, висвітлення головних викликів для агросектору та пошук шляхів їх подолання, напрацювання рішень для забезпечення стабільної роботи й підвищення ефективності сільського господарства у воєнний час.

  AGRO_UKRAINE_SUMMIT_2024.pdf (213.9 Кб)

У Києві з успіхом відбувся Український тваринницький саміт

13 жовтня 2023 року компанія «ПроАгро Груп» спільно з Союзом птахівників й Міжрегіональною спілкою птахівників та кормовиробників провела UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT – головну подію року в галузі ефективного тваринництва і птахівництва. Це вже другий за рахунком саміт (перший відбувся у листопаді 2022 року), на якому організатори знову постаралися зробити неможливе і вмістити в рамки одного дня фахове обговорення усіх актуальних питань вітчизняного птахівництва, скотарства, свинарства та кормовиробництва.

  UKRAINIAN_LIVESTOCK_SUMMIT-2023.pdf (4.3 Мб)

20-21 вересня в Україні пройшла найбільша агропромислова подія 2023 року – День поля «АГРО ВІННИЦЯ»!

20-21 вересня в Україні пройшла найбільша агропромислова подія 2023 року – День поля «АГРО ВІННИЦЯ»!

У важкі часи війни, коли кожен день вимагає від нас найбільших зусиль і відданості, у місті Вінниця відбулася подія, яка принесла світло і надію, – День поля «Агро Вінниця». Це була наймасштабніша аграрна подія в Україні з початку війни, яку відвідали тисячі аграріїв Вінниччини та інших областей. Близько 150 компаній з усієї країни об’єдналися, щоб продемонструвати свою техніку та новітні технології для агросектору. Цей захід був не лише показовим, а й символічним, оскільки навіть в умовах війни Україна продовжує розвивати свій агросектор та підтримувати сільськогосподарських працівників, бо українці – незламні.

  AGROVinnitsa.pdf (1.6 Мб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Высокие рекорды с АБК™

У гармонії з природою

HOG SLAT Україна

Quantum – інновації живлення

Производство DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ТОВ «Сій Добро»

siydobro.com

ЗАХИСТ РОСЛИН

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (221)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архів 2023 (6)
Архів 2024 (2)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (102)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (120)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (18)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (16)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (113)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
СИЛЬНЕ НАСІННЯ (3)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.