\

Обзор мероприятий

У Києві з успіхом відбувся Український тваринницький саміт

13 жовтня 2023 року компанія «ПроАгро Груп» спільно з Союзом птахівників й Міжрегіональною спілкою птахівників та кормовиробників провела UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT – головну подію року в галузі ефективного тваринництва і птахівництва. Це вже другий за рахунком саміт (перший відбувся у листопаді 2022 року), на якому організатори знову постаралися зробити неможливе і вмістити в рамки одного дня фахове обговорення усіх актуальних питань вітчизняного птахівництва, скотарства, свинарства та кормовиробництва.

  UKRAINIAN_LIVESTOCK_SUMMIT-2023.pdf (4.3 Мб)

20-21 вересня в Україні пройшла найбільша агропромислова подія 2023 року – День поля «АГРО ВІННИЦЯ»!

20-21 вересня в Україні пройшла найбільша агропромислова подія 2023 року – День поля «АГРО ВІННИЦЯ»!

У важкі часи війни, коли кожен день вимагає від нас найбільших зусиль і відданості, у місті Вінниця відбулася подія, яка принесла світло і надію, – День поля «Агро Вінниця». Це була наймасштабніша аграрна подія в Україні з початку війни, яку відвідали тисячі аграріїв Вінниччини та інших областей. Близько 150 компаній з усієї країни об’єдналися, щоб продемонструвати свою техніку та новітні технології для агросектору. Цей захід був не лише показовим, а й символічним, оскільки навіть в умовах війни Україна продовжує розвивати свій агросектор та підтримувати сільськогосподарських працівників, бо українці – незламні.

  AGROVinnitsa.pdf (1.6 Мб)

Оголошена повна програма Українського тваринницького саміту

13 жовтня ProAgro Group спільно з Асоціацією птахівників та Міжрегіональним союзом птахівників і кормовиробників проведуть масштабний форум та виставку з ефективного тваринництва і птахівництва.

Партнерами заходу та учасниками виставки виступлять:

  Programa_UTS.pdf (497.7 Кб)

Більше інформації та квитки на сайті:

АГРО ВІННИЦЯ повертається!

Рішення прийнято! Офіційно повідомляємо, що АГРО ВІННИЦЯ 2023 відбудеться у форматі дня поля!

Готуйтеся до найяскравішої аграрної події осені. День поля «АГРО ВІННИЦЯ» – два дні видовищних демонстрацій сучасної техніки від світових та українських виробників, а також потужна виставкова зона.

З 20 по 21 вересня 2023 року за підтримки Вінницької міської ради проходитиме День Поля «АГРО ВІННИЦЯ». Місце проведення – м. Вінниця, вул.Гонти,88.

  AGRO_VINNJICJA.pdf (316.5 Кб)

Український тваринницький саміт – подія міжнародного формату з ефективного тваринництва і птахівництва

ProAgro Group, Cоюз птахівників України та Міжрегіональна спілка птахівників і кормовиробників раді оголосити про початок підготовки до Ukrainian LiveStock Summit 2023, який пройде 13 жовтня, традиційно в київському гольф-центрі.

Український тваринницький саміт – це платформа для обговорення сучасних трендів й проблемних питань розвитку тваринництва, птахівництва і кормовиробництва у воєнний та повоєнний час, місце зустрічі й обміну досвідом професіоналів з України та світу.

Мета заходу – залучити до обговорення проблем тваринництва України світову та вітчизняну спільноту, знайти шляхи збереження, відродження та стрімкого зростання тваринництва та кормовиробництва України.

  Ukrainian_LiveStock_Summit_2023.pdf (359.0 Кб)

Українські виробники аграрної техніки на виставці AgriPlanta-RomAgroTec 2023

Леонід Фадєєв, директор заводу FadeevAgro

Українські виробники аграрної техніки продовжують працювати і тим самим підтримувати економіку нашої країни. На виставці AgriPlanta-RomAgroTec 2023 (Румунія) в Бухаресті українська експозиція помітно привертала увагу відвідувачів виставки.

  Agriplanta-2023.pdf (7.4 Мб)

90-та міжнародна сільськогосподарська виставкаAGRIKULTURAL FAIR

З 20 по 26 травня 2023 року у місті Новий Сад, Сербія, проходила 90-та міжнародна сільськогосподарська виставка. У ній брали участь представники аграрної галузі України на стенді РУМУНІЯ: аеросепаратор заводу АЕРОМЕХ; протруювач насіння фірми ALC «LVIVAGROMASHPROEKT» та машини виробництва спільної українсько-румунської фірми FADEEV AGRO UE: щадна тихохідна норія, калібратор насіння ОКМФ-2 та новинка – розроблена, виготовлена, випробувана та доведена до серійного виробництва протягом року  очищувально-калібрувальна машина АСЯ-2.

  INTERNATIONAL_AGRICULTURAL_FAIR-2023.pdf (9.8 Мб)

V Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2023

02 червня 2023 року в Києві відбувся V Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2023, організований компанією «ПроАгро Груп», Асоціацією елеваторів України та Спілкою «Борошномели України», який став черговою масштабною подією року на вітчизняному аграрному ринку для фахівців зерновиробництва та суміжних галузей.

Попередній форум за підсумками минулого року пройшов лише кілька місяців тому і став першим від початку розв’язаної рашистською федерацією повномасштабної війни проти України. Злочинне вторгнення загострило існуючі і поставило перед вітчизняним аграрним, зокрема зерновим ринком, нові проблеми, не всі з яких і не у повному обсязі вдалося обговорити у лютому. Тож новий форум став свого роду продовженням початих дискусій, але вже у більш широкій аудиторії і з урахуванням нових реалій сьогодення.

  Grain_Storage_Forum_ELEVATOR_2023.pdf (4.2 Мб)

УКРАЇНСЬКА ЕКСПОЗИЦІЯ НА АГРОВИСТАВЦІ В КОНСТАНЦІ

Друзі, незважаючи на важкі іспити, які випали на долю нашої держави, кожна людина, кожний трудовий колектив прагне зробити все, аби відбудувати понівечені підприємства, відновити втрачені технології. А відродившись, не тільки почати знову працювати, а ще й поділитися своїм досвідом з однодумцями з усього світу. Як приклад, розповімо про наші досягнення в галузі аграрного виробництва, а саме у сфері очищення, калібрування і підготовки насіння, що стане запорукою високого врожаю.

4-7 травня 2023 року відбулась виставка Expoagroutil-2023 (м. Констанца, Румунія), на якій була представлена українська експозиція:

  Oglajd_vystavky_v_konstanci.pdf (3.5 Мб)

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ELVORTI НА БАТА-АГРО 2023

ELVORTI – провідний український виробник сільськогосподарської техніки, з гордістю представив свою продукцію на міжнародному виставковому заході БАТА-АГРО 2023 у місті Стара Загора (Болгарія). Ця велика і значуща подія була чудовою можливістю для ELVORTI продемонструвати свої інновації, професіоналізм та передові технології на ринку Болгарії.

У процесі участі у БАТА-АГРО 2023 відбулися презентації новітніх моделей техніки, багато ділових зустрічей та заходів, налаштування контактів, налагодження співпраці з європейськими партнерами та обмін досвідом з іншими фахівцями, які сприяли підвищенню іміджу ELVORTI на міжнародному ринку.

  elvorti2.pdf (2.1 Мб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Высокие рекорды с АБК™

У гармонії з природою

HOG SLAT Україна

Quantum – інновації живлення

Производство DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ТОВ «Сій Добро»

siydobro.com

ЗАХИСТ РОСЛИН

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (214)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архів 2023 (5)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (93)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (112)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (17)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (13)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (102)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
СИЛЬНЕ НАСІННЯ (3)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.