\

Ветеринарія

Історія починається зараз: Інтрадермальна вакцинація проти ЦВС-2

НЕЧИПУРЕНКО О. О., к.б.н., спеціаліст з технічної підтримки Laboratorios Hipra, S.A.

Глобалізація та постійний розвиток свинарства відбуваються безперервно, впроваджуються нові підходи до профілактики інфекційних захворювань, що дають можливість покращити виробничі показники, зменшити кількість маніпуляцій на фермі та стрімко рухатися вперед. Ветеринари постійно стикаються з безліччю невирішених питань у профілактиці та знаходяться в пошуку дієвих рішень, оскільки з’являються емерджентні та поширюються ендемічні захворювання, виникають варіантні штами патогенів з високим рівнем мінливості, зростає вірулентність та контагіозність інфекційних агентів. Саме тому компанія LABORATORIOS HIPRA, S.A. розробила унікальний продукт Міосфера®, призначений для одночасної імунізації від цирковірусної інфекції та мікоплазмозу.

  M.hyo-PCV2_HIPRA.pdf (385.1 Кб)

Основні можливості контролю обміну речовин у корів під час перехідного періоду

Томас Р. ОВЕРТОН, кандидат наук, професор, спеціаліст з утримання молочної худоби, ветеринарний факультет Корнелльський університет, Ітака, Нью-Йорк

Перехідний період є найважливішою частиною циклу лактації, що визначає майбутнє здоров’я корів, відтворення та молочну продуктивність. За останні 20 років досягнуто величезного прогресу в розумінні механізмів метаболічної адаптації, що лежать в основі успішного перебігу перехідного періоду, на багатьох фермах впроваджено кращі технології в коригуванні факторів годівлі та інших аспектах утримання. Тим не менш, існують значні можливості для кращого розуміння біології молочної худоби протягом цього періоду для подальшого вдосконалення стратегій утримання.

  Osnovni_mozhlyvosti_kontrolyu_recovin_u_koriv.pdf (224.6 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

РЕСПІРАТОРНІ ТА ШЛУНКОВО- КИШКОВІ ХВОРОБИ В СВИНАРСТВІ ТА МЕТОДИ ЇХ КОНТРОЛЮ

Котолуп Г. А. – старший лікар ветеринарної медицини ТОВ «АТ Біофарм»

Методи інтенсивного вирощування свиней в умовах промислових технологій містять у собі значну кількість різних стресових факторів (раннє відлучення поросят від свиноматок, перевезення і перегрупування тварин тощо), що призводить до виникнення стресових станів у поросят. Негативний вплив стресових факторів на молодняк свиней призводить до зниження неспецифічної резистентності організму, підвищення  захворюваності патологіями заразної етіології.

  Svinovodstvo_respiratorni_ta_shlunkovo-kyshkovi_hvorobi_u_svinarstvi.pdf (150.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

ВОДОРОЗЧИННИЙ СИНБІОТИК Кормова добавка пробіотичної дії Ентеронормін та Ентеронормін Детокс для корів і телят.

ТОВ СГП «МБС»

Вирощування великої рогатої худоби у промислових масштабах пов’язане із цілою низкою проблем. Ключовими з них є зниження якості продукції та здоров’я стада на фоні агресивних методів господарювання. Дорослі корови, і тим паче телята, стають вкрай вразливими до впливу оточуючих їх хвороботворних бактерій та грибкових мікроорганізмів.

  Kormoproizvodstvo_Vodorozchinniy_sinbiotik.pdf (293.0 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Не такий звір страшний! Секрети порятунку підсисних поросят від діареї

ТОВ «Байер»

Травний тракт свиней посідає головне місце у здоров’ї тварин та в економіці ведення господарства. В успішних стадах діарея трапляється менш, як у 3% гнізд одночасно, а падіж внаслідок діареї не перевищує 0,5 %. Діарея поросят здатна викликати значні грошові затрати, що складаються не лише з прямих втрат – від загибелі тварин, а також із втрат, пов’язаних із заходами боротьби та наслідками хвороби. Тому запобігання діареї – одне із найважливіших завдань.

  Svinovodstvo_Ne_takiy_strashniy_zvir.pdf (257.2 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРИНЦИПІВ БІОБЕЗПЕКИ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЕКОНОМІКИ ГОСПОДАРСТВ

ЩЕБЕНТОВСЬКА О. М., к.в.н., консультант ТОВ «Текро»

Відомо, що неможливо захистити тварин і птицю від різної інфекції без проведення обов’язкових якісних санітарно-профілактичних заходів.

Крилатий вислів про те, як «Один цент, витрачений на профілактику і біобезпеку, економить велику кількість доларів, витрачених на лікування», завжди повинен пам’ятати як ветеринарний лікар, так і власник будь-якого сільськогосподарського підприємства. 

  Innovacii_Vet_med_Programa_Oberig.PDF (213.3 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

ВЕТЕРИНАРНЫЕ ПРЕПАРАТЫ НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ – РЕШЕНИЕ ПРОБЛЕМ МОЛОЧНОЙ ОТРАСЛИ

Науково-виробничий Центр сучасної Еко-ветеринарії ТОВ «НВП «Екологічний Капітал»

Именно высокопродуктивные технологии определяют сегодня успех фармацевтической и биологической промышленности. Бионанотехнологии в производстве ветеринарных препаратов занимают особое место. Никакие самые совершенные процессы химического синтеза не в состоянии сравниться с шедеврами, созданными самой Природой. Благодаря научным разработкам нашего предприятия – НПП «Экологический Капитал», стало возможным получать не просто качественные ветеринарные препараты нового поколения, а внедрять прогрессивные методы лечения и профилактики заболеваний животных.

  Innovacij_Vetmeduciny_preparati_novogo_pocolinnya.PDF (569.5 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Довготривалий вплив Байкоксу 5% на продуктивність та стан здоров’я поросят

Дані клінічних випробувань дозволяють стверджувати, що профілактика ізоспорозу (кокцидіозу) тольтразурилом може потенційно покращити стан здоров’я свиней та приріст, однак це залишалося недоведеним у реальних умовах на великих свинарських господарствах.

  innovacii_vet_medicini_Bayer.pdf (983.8 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Як можна покращити апетит та кондицію свиноматок під час лактації

Лактація – це особливо важлива стадія в репродуктивному циклі тварин. Свиноматки продукують в середньому від 10 до 13 л молока, причому, порівняно з коров’ячим, молоко свиноматки містить удвічі більше жиру, протеїну та мінеральних речовин. Отже, з огляду на вміст поживних речовин у молоці та співвідношення між масою тіла та об’ємом молока, що виробляється за добу, свиноматки мають значно вищу продуктивність, порівняно з коровою, і заслуговують особливої уваги під час лактації…

  bayer7_2.pdf (1.0 Мб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

Ветеринарно-санитарные аспекты профилактики распространения африканской чумы свиней

Африканская чума свиней (АЧС), с лат. Pestis africana suum, африканская лихорадка, восточноафриканская чума, болезнь Монтгомери, – высококонтагиозная вирусная болезнь свиней, характеризующаяся лихорадкой, цианозом кожи и обширными геморрагиями во внутренних органах, которой подвержены домашние и дикие свиньи независимо от возраста и породы. Болезнь протекает в острой, подострой, реже хронической и бессимптомной формах, смертность при АЧС достигает 100%.

  Zhiv_vetmedicina_AHCpdf.pdf (471.4 Кб)
Вам запрещён доступ к этому файлу.

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Високі рекорди з АБК™

HOG SLAT Україна

У гармонії з природою

Виробництво DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

ФОРПОЛІМЕР

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГІЙ

Авторизування

Увійти
Реєстрація

Отримувати оновлення на email: