\

Животноводство

НОВІТНІ СИСТЕМНІ БІОЛОГІЧНО-АКТИВНІ КОМПЛЕКСИ ЕНТЕРОНОРМІН ДЕТОКС ТА ВОДОРОЗЧИННИЙ ЕНТЕРОНОРМІН З ЙОДІС+СЕЛЕН

«СГП «МБС»

На фоні війни спостерігається суттєва проблема постачання складових комбікорму, кормових добавок та ветеринарних препаратів. Як наслідок, при неповноцінному годуванні, а особливо порушенні енергетично-протеїнового співвідношення, вимушених змінах схем ветеринарно-санітарних заходів – спостерігається зниження імунітету і, як наслідок, цілий букет серйозних захворювань. Фахівці компанії «СГП «МБС» у співробітництві із вченими УжНУ пропонують вирішувати дану проблему комплексно, застосовуючи новітні системні біологічно-активні комплекси Ентеронормін Детокс та водорозчинний Ентеронормін з Йодіс+селен.

  Novitni_systemni_biologichno-aktyvni_komplexy_ENTERONORMIN.pdf (324.5 Кб)

ЯК АДАПТУВАТИСЯ ТВАРИННИЦТВУ ТА КОРМОВИРОБНИЦТВУ ДО НОВИХ УМОВ ПІД ЧАС ВІЙНИ

EDINSTVO GROUP

Агросектор та воєнний стан, на перший погляд, це цілком непоєднувані сфери. Але з 24 лютого 2022 р. промислове тваринництво, невеликі ферми змушені працювати в нових умовах. Як втриматися на плаву і чому сила тваринництва в регіональних кластерах, розкаже Ед.уард МИХАЙЛЮТЕНКО, маркетинг-директор напрямку «Корми» компанії EDINSTVO GROUP.

  Edinstvo.pdf (1.1 Мб)

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ М’ЯСНОГО ПТАХІВНИЦТВА

Олександр СЛЮСАР, комерційний директор DOSTOFARM GmbH, автор книги «Додай трохи ОРЕГАНО у своє життя»

Ефективність птахівництва нерозривно пов’язана з оптимізацією годівлі. Комбікорм, що використовується, даватиме максимальний ефект при оптимальній конверсії за рахунок застосування кормової добавки в порошковій формі на основі ДОСТО® Орегано. Економічна доцільність застосування ДОСТО® Порошок забезпечується за рахунок багатовекторної активності компонентів, що входять до її складу, включаючи вироблення ферментів організмом птиці. Терапевтична ефективність вищезгаданої добавки не допускає ризики передачі збудників інфекції через екскременти та забезпечує захист та здоров’я шлунково-кишкового тракту на весь період вирощування та відгодівлі бройлера.

  Pidvyshjennja_efektyvnosti_ptakhivnyctva.pdf (425.5 Кб)

СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ СВИНАРНИКА ВЛІТКУ

За матеріалами компанії Hog Slat (Україна)

Система вентиляції є найважливішим фактором у проєктуванні тваринницьких приміщень. Підтримка належного мікроклімату в приміщенні для свиней будь-якого віку і ваги – здійсненне завдання, якщо враховувати всі нюанси під час проєктування системи вентиляції. Але провівши аналіз ефективності існуючої системи вентиляції, ви зможете внести відповідні поправки якщо не за рахунок змін в конструкції будівлі, то хоча б за рахунок оснащення ферми належним обладнанням.

Розглянемо основні варіанти системи вентиляції влітку в свинарських приміщеннях, які залежать від особливостей конструкції будівлі. 

  HogSlat_Systema_ventuljacil_svynarnyka_vlitku.pdf (393.9 Кб)

КОМПАНІЯ «БІОТЕСТЛАБ» ВИВЕЛА НА РИНОК ДВА НОВІ ВЕТЕРИНАРНІ ПРЕПАРАТИ

В умовах війни з росією компанія «БіоТестЛаб» продовжує працювати. Триває розробка і реєстрація нових продуктів, сформовано запас вакцин та інших препаратів для тварин і птиці. Функціонує регіональна служба, визначено координаторів за ключовими напрямами виробництва та постачання продукції. Співробітники обробляють замовлення та проводять відвантаження сільгоспвиробникам автотранспортом або до відділень Нової Пошти, які працюють.

  Novi_veterenarni_preparaty.pdf (83.1 Кб)

Пропозиція для українців з досвідом роботи в молочному тваринництві

З повагою, члени російсько-української громади Австралії, Ніна Єлізарова та Анастасія Кудряшова

У зв’язку із ситуацією, що склалася в Україні, російсько-українська громада в Австралії хоче запропонувати свою допомогу та посередництво у пошуку роботи та отримання віз для роботи на молочних фермах Австралії.

Ми шукаємо українців з досвідом роботи в молочному тваринництві, які хотіли б отримати цінний досвід у цій галузі в Австралії та пережити важкі часи у безпеці. Йдеться про безпосередню роботу із спеціалізованим обладнанням та роботу з тваринами (машинне доїння корів, вирощування телят тощо). Іншими словами, це робота на фермі з усіма її буднями та реаліями. Ми просимо заповнити прикріплену анкету та відправити на електронну пошту: dairy.farmers.help@outlook.com

  EOI_Tool_-_Basic.pdf (270.4 Кб)

ВИСОКА ЯКІСТЬ МОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ – ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ЕФЕКТИВНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ

Досліджуючи світові тенденції рентабельності молочного агробізнесу, належну увагу привертає досвід Ізраїлю. Молочна промисловість Ізраїлю вважається однією з найпередовіших у світі. Завдяки своїй ефективній селекційній політиці та технології Ізраїль піднявся у рейтингу та став світовим лідером у виробництві молока. Понад 100 тисяч голів молочної худоби тут дають майже 1,6 мільярда літрів молока на рік.

  Vysoka_yakist_molochnoi_produkcii.pdf (1.4 Мб)

ЕКОНОМІЧНО ЕФЕКТИВНИЙ КЛЮЧ ДО ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА ЗДОРОВ’Я КОРІВ

Минулий рік був роком викликів для тваринництва, адже вартість кормів у 2021 році мала рекордні показники. Кормова собівартість молока у 2021 році була щонайменше на 28% вища, ніж у 2020.

При розрахунку раціону одним з основних завдань кожного годівельника є не тільки збільшення продуктивності, а й/або зниження витрат на годівлю. У середньостатистичному повноцінному раціоні високопродуктивних корів близько половини вартості раціону займають протеїнові інгредієнти.

  AVA_Group.pdf (3.1 Мб)

ЧИМ ДОВЕДЕТЕ, ЩО ДОСТО® ОРЕГАНО ВИГІДНЕ В ЗАСТОСУВАННІ ЧЕРЕЗ ВИПОЮВАННЯ ТЕЛЯТАМ?

Олександр СЛЮСАРЬ, комерційний директор DOSTOFARM GmbH, Німеччина

Автор книги «Додай трохи ОРЕГАНО у своє життя»

Словосполучення «ефірна олія» (ЕО) часто породжує неоднозначну реакцію у представників молочної галузі в Україні. Хтось охоче ділиться позитивним досвідом застосування препарату в годуванні телят або дійного поголів’я, а хтось недовірливо скаже: «Та ну цю вашу гомеопатіюдо чортів собачих», і навіть не пробуватиме ЕО в дії. На щастя, за плечима німецької компанії DOSTOFARM є сотні наукових досліджень та результатів практичного застосування кормових добавок власного виробництва на основі натуральної ЕО ДОСТО® Орегано, які не залишають навіть найсерйозніших скептиків байдужими.

  Molochne_tvarinnyctvo_Dostofarm.pdf (4.3 Мб)

ЕКОЛОГІЧНА ЯКІСНА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА СВИНИНА – ВИРОБНИЦТВО МАЙБУТНЬОГО

ТОВ «СГП МБС»

Ефективні сучасні методи ведення свинарства включають у себе не тільки збалансовану годівлю, утримання, технологію, а й нові концептуальні підходи профілактики і лікування свиней при найбільшпоширених захворюваннях інфекційної та незаразної етіології, з використанням безпечних, ефективних ветеринарних препаратів, з дотриманням ветеринарно-санітарних вимог. Як результат – отримання продукції найвищої категорії якості, що в кінцевому підсумку позитивно вплине на її конкурентоспроможність. Для цього великого значення набуває використання сучасних високоефективних препаратів нового покоління для потреб ветеринарної медицини, розроблених групою вітчизняних вчених.

  Yakisna_svynyna_vyrobnictvo_majbutjogo.pdf (1.2 Мб)

HOG SLAT Україна

У гармонії з природою

Производство DOSTO орегано

Щадящие технологии Фадеева

Сепаратор САД

PÖTTINGER

Высокие рекорды с АБК™

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (185)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (1)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (55)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (95)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (17)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (8)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (57)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.