\

Тваринництво

ВАЖЛИВІСТЬ ОБ`ЄКТИВНОЇ ОЦІНКИ СТАНУ ТІЛА СВИНОМАТКИ

ТОВ «ХОГ СЛАТ УКРАЇНА»

Утримання свиноматок в належний вазі – ціль кожного виробника, оскільки такі свиноматки максимізують продуктивність стада і мають більше шансів пройти 5 опоросів порівняно з худими або товстими свиноматками. Досягнення ідеальної кондиції тіла свиноматки грає важливу роль на багатьох етапах репродуктивного циклу свиноматки, включаючи виживання ембріонів, молочну продуктивність свиноматки та вагу поросят при відлученні. На кожній фермі в усьому світі свиноматок годують виходячи із суб`єктивних цілей кондиції тіла свиноматок. Однак часто обслуговуючий персонал свиноферм не має високої кваліфікації в оцінці стану тіла свиноматок. А на деяких фермах це завдання може випадати декільком працівникам, що ускладнює ситуацію, тому що кожен співробітник має своє уявлення про ідеальну кондицію тіла свиноматки.

  Vazhlyvist_objektyvnoji_ocinku_stanu_svynomatky_Hogslat.pdf (2.0 Мб)

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ЗАВОДУ «МЕГА КОРМ» ЛАУРИТ-90 – НАТУРАЛЬНА АЛЬТЕРНАТИВА АНТИБІОТИКАМ У БОРОТЬБІ З БАКТЕРІАЛЬНИМИ ТА ВІРУСНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ

ТОВ «МЕГА КОРМ»

Перед тваринниками України першочерговим завданням стоїть розробка і запровадження нових методів профілактики та ліквідації небезпечних інфекційних хвороб тварин, адже відомо, що дешевше запобігти хворобі, ніж потім лікувати, або ще гірше – проводити заходи із знищення тварин. Останніми роками в Україні епізоотична ситуація має перманентно нестабільний стан через негативний вплив таких захворювань: грип птиці, хвороба Ньюкасла, вірус хвороби Марека.

У світі для боротьби з небезпечними інфекційними захворюваннями тварин та птиці широко використовуються антибіотики та вакцини. Однак ці методи мають ряд недоліків, зокрема: антибіотики можуть викликати резистентність мікроорганізмів, а вакцини не завжди ефективні проти нових штамів збудників хвороб.

  MegaKorm_Lauryt-90.pdf (266.9 Кб)

«ЕНТЕРОНОРМІН™» І «ЕНТЕРОНОРМІН™ ДЕТОКС» ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СТАНУ ЗДОРОВ’Я ТВАРИН І ПТИЦІ

ТОВ «СГП «МБС»

Продукти «ЕНТЕРОНОРМІН™», а потім і «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» створювалися з урахуванням власних напрацювань, а також переваг і недоліків, пробіотичних комплексів. Напрацювання компанії були гідно оцінені Національним бюро стандартизації в 2015 році. Власне виробництво було визнано таким, що повністю відповідає вимогам ISO 9001 в частині управління якістю. Наразі також тривають роботи з впровадження міжнародних стандартів GMP, що регламентують безпеку вироблених кормових добавок, а відтак, готових кормів.

Отже, регулярне використання «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс» значно покращує стан здоров’я тварин і птиці, сприяє зростанню кількості та якості готової продукції та знижує сукупні затрати на її отримання.

  ENTERONORMIN_MBS_dlja_pokrashjennja_stanu_zdorovja_tvaryn_i_ptyci.pdf (4.3 Мб)

ДОСТО® ОРЕГАНО ЗАМІСТЬ МОНЕНЗИНУ: ЕФЕКТИВНА АЛЬТЕРНАТИВА ГОДІВЛІ ТВАРИН

Олександр СЛЮСАРЬ, комерційний директор DOSTOFARM GmbH

Монензин – це полієновий макролідний антибіотик, який використовується у тваринництві для профілактики та лікування кокцидіозу, а також для покращення кормопридатності. Однак його застосування пов’язане з низкою обмежень та ризиків, таких як резистентність бактерій, а також потенційна небезпека для деяких видів тварин, наприклад, коней та птахів. Останніми роками на зміну монензину приходить безпечна та ефективна альтернатива – ДОСТО® Орегано. Ця діюча речовина є 100%  натуральною ефірною олією рослини орегано, що входить до складу однойменних кормових добавок, пропонує численні переваги і може стати важливим інструментом у годівлі тварин.

  DostoOregano_zamist_Monenzymu_1.pdf (367.6 Кб)

ШПАРГАЛКИ З ЯКІСНОЇ ЗАГОТІВЛІ ГРУБИХ КОРМІВ. ПРАКТИКА УКРАЇНИ

ТОВ «ПЬОТІНГЕР УКРАЇНА»

Розрахуйте на папері продуктивність кожного етапу заготівлі (косіння, ворушіння, валкування, підбір та перевезення, розгортання, трамбування). Ви маєте вийти на однакову годинну продуктивність кожного етапу (валкування та підбір можуть мати дещо вищу продуктивність). Продуктивність загальна визначатиметься продуктивністю найслабшої ланки. Таке планування покаже потребу в додаткових одиницях техніки для балансування всієї лінійки. Продуктивність скошування частково може коригуватися робочою швидкістю, інші етапи – виключно кількістю техніки. Маючи обсяг роботи і годинну продуктивність, можна вийти на кількість днів укосу…

  Shpargalka_zagotivlia_Pttinger.pdf (4.0 Мб)

Новітні системні біологічно активні комплекси «ЕНТЕРОНОРМІН™» від «СГП «МБС» у вирішенні актуальних питань раціонального агровиробництва

TОВ «СГП «МБС»

В сучасному вітчизняному тваринництві спостерігається загальна деструктивна тенденція – зниження продуктивності поголів’я птиці, свиней, великої рогатої худоби та зростання захворюваності. Причому ситуація зберігається незалежно від того, наскільки передовою технікою оснащена ферма. Причиною подібної ситуації є доволі агресивні методи вирощування тварин. Тобто та атмосфера, у якій вони перебувають, по суті далека від нормальної, а значить, організм постійно перебуває в стресовому стані. Це пряма дорога до зниження імунітету і, як наслідок, цілого букету серйозних захворювань. Фахівці компанії «СГП «МБС» у співробітництві з вченими УжНУ пропонують вирішувати дану проблему комплексно, застосовуючи новітні системні біологічно активні комплекси «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс».

  Novitni_systemni_biologichno_aktyvni_komplexy_ENTERONORMIN_MBS.pdf (2.5 Мб)

УКРАЇНСЬКИЙ ТВАРИННИЦЬКИЙ САМІТ: ТРАНСФОРМУЄМО СЛОВА В ДІЮ

11 жовтня, у Києві відбувся UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT 2024, організований компанією «ПроАгро Груп» спільно з Українсько-Європейським Бізнес Хабом, Українською Аграрною Конфедерацією, Спілкою молочних підприємств України, Інститутом тваринництва НААНУ, Одеським Національним технологічним університетом і Міжрегіональним Союзом птахівників та кормовиробників України за підтримки Міністерства аграрної політики України.

Під час саміту працювала виставка обладнання та технологічних рішень у галузі тваринництва Livestock Expo 2024, на якій свої експозиції представили понад 40 компаній-постачальників продуктів, послуг та інновацій для сектору.

  UKRAINIAN_LIVESTOCK_SUMMIT_2024.pdf (4.5 Мб)

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНДИКІВНИЦТВА З ДОСТО®

Олександр СЛЮСАРЬ, комерційний директор DOSTOFARM GmbH

Інтенсивне індиківництво нерозривно пов’язане з проблемами зі здоров’ям птиці. Оскільки відгодівля індичок займає більший період часу, ніж, наприклад, бройлерів, і пов’язана з набагато вищими витратами, питання профілактики захворювань більш ніж актуальне і відіграє фундаментальну роль у запобіганні значним економічним втратам. Найбільш поширені проблеми зі здоров’ям при вирощуванні індички стосуються дихальної системи та травного тракту птахів. Оскільки профілактичне або рутинне застосування антибіотиків все більше обмежується або забороняється, основною метою ветеринарно-кормової практики галузевих підприємств стає уникнення захворювань за рахунок оптимального управління пташниками та реалізації профілактичних заходів, таких як вакцинація та використання функціональних кормових добавок.

  Ukraine_DOSTO_Poultry.pdf (2.1 Мб)

ГЛИБОКІ ГНОЄЗБІРНІ ВАННИ – АМЕРИКАНСЬКИЙ ДОСВІД

Матеріали надані компанією Hogslat

Існує декілька способів зберігання гною – у лагуні відкритого типу, у неглибоких або глибоких під-підлогових гноєзбірних ваннах, або у наземному резервуарі критого типу. Гній складається з трьох основних поживних речовин: азоту, фосфору та калію, що робить його чудовим добривом для полів. Але концентрація корисних речовин в гної залежить від методу його заощадження перед тим, як його додають в ґрунт. Наприклад, при зберіганні гною в лагуні відкритого типу поживні речовини зберігаються на рівні 30%, тобто йде активна втрата азоту під дією зовнішніх чинників, до того ж утворюється додаткова вода у вигляді опадів. Чого не скажеш про інший тип збереження, про який поговоримо докладніше, у глибоких гноєзбірних ваннах частка збереження азоту досягає 70-90%.

  Glyboki_gnoesbirni_jamy_HogSlat.pdf (1.9 Мб)

ТЕХНОЛОГІЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗБЕРЕЖЕНОСТІ ПОРОСЯТ

YEDNIST’ GROUP

Зниження собівартості виробництва свинини забезпечує конкурентну ціну на полицях супермаркетів, збільшення споживання і тисне на кількість імпортованої продукції, що додатково стимулює виробництво.

На економіку свинарських господарств України впливають втрати в період від народження до відлучення та дорощування поросят. Вважається, що основними неінфекційними причинами загибелі поросят у зазначений період є гіпотермія, дефіцит енергії та діарея. Тому для поліпшення продуктивних показників свиногосподарств необхідно впроваджувати комплекс засобів,що покращують збереженість, підвищують кількість відлучених поросят на свиноматкута середньодобові прирости.

  Technologija_pidvyshjennja_sberezhenosti_porosjat.pdf (1.2 Мб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Високі рекорди з АБК™

HOG SLAT Україна

У гармонії з природою

Виробництво DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

ФОРПОЛІМЕР

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГІЙ

Авторизування

Увійти
Реєстрація

Отримувати оновлення на email: