\

Животноводство

САЛЬМОНЕЛЬОЗ ПТИЦІ. ЗАХОДИ БОРОТЬБИ ТА ПРОФІЛАКТИКА

TОВ «СГП «МБС»

Актуальні наукові дослідження підтверджують ефективність застосування передових схем використання новітніх препаратів, які поєднують комплекси «ЕНТЕРОНОРМІН» водорозчинний з «ЙОДІС+SE» та «ЕНТЕРОНОРМІН ДЕТОКС». На підтвердження наводимо дані Експертного висновку (№ 001/24 від 27 лютого 2024 року), що підготував Державний науково-контрольний інститут біотехнології штамів мікроорганізмів ДНКІБШМ.

  Profilaktyka_salmonelesu_ptyci_MBS.pdf (7.5 Мб)

ЗАСТОСУВАННЯ КОРМОВОЇ ДОБАВКИ ДОСТО® ПОРОШОК У ГОДІВЛІ СВИНОМАТОК, ПОРОСЯТ ТА ВІДГОДІВЕЛЬНИХ СВИНЕЙ

Francisca VEINAT / Францизка ВАЙНАТ, продукт-менеджер компанії DOSTOFARM GmbH, Німеччина

Здорові тварини з добрим споживанням корму та високим середньодобовим набором ваги є невід’ємним елементом ефективного виробництва свиней. Патогени і токсини можуть впливати на імунну систему тварини, заселяючись у шлунково-кишковому тракті та негативно впливаючи на продуктивність і здоров’я. У цих умовах підтримання здоров’я травної системи є ключовим моментом для здоров’я свиноматок, поросят та відгодівельних свиней. Більше 20 років компанія DOSTOFARM/ДОСТОФАРМ надає природну альтернативу: ефірна олія ДОСТО® Орегано – у вигляді кормових добавок ДОСТО® Порошок та ДОСТО®Ліквід. Численні дослідження показують, що природна ефірна олія цієї рослини покращує здоров’я кишечника завдяки своїй антибактеріальній активності. 

  Zastosuvannja_kormovoji_dobavky_Dostofarm_u_svinarstvi.pdf (375.1 Кб)

ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРНОЇ СТРАТИФІКАЦІЇ

ТОВ «Хог Слат Україна»

Зниження стратифікації (температурного розшарування повітря) в приміщенні підвищує комфорт тварин і знижує витрати на енергію Стратифікація повітря – розподіл температури повітря по висоті приміщення. Особливо це відчувається взимку, коли тепле повітря здіймається вгору, тоді як воно вкрай необхідне на рівні тварин. Зниження стратифікації повітря в приміщеннях робить перебування тварин в приміщенні комфортним, а витрати на опалення більш заощадливими.

  Snyzhennja_temperaturnoji_stratyfikacjij_Hogslat.pdf (1.7 Мб)

ВЕТОЗИМ МУЛЬТИ ІННОВАЦІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БАГАТЬОХ АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ГАЛУЗІ ПТАХІВНИЦТВА

Компанія «МЕГА КОРМ»

В сучасному світі птахівництва, де кожен параметр продуктивності та ефективності має велике значення, неодмінне прагнення до інновацій є ключовим. Ринок постійно шукає способи оптимізації виробничих процесів, зниження витрат та підвищення якості продукції. У цьому контексті вихід на ринок кормовиробництва мультиензимної композиції «ВЕТОЗИМ МУЛЬТИ» від компанії «Ветсинтез» у плідній співпраці з провідними фахівцями компанії «МЕГА КОРМ» став справжнім проривом, що пропонує ефективне рішення для широкого спектру викликів, з якими стикаються птахогосподарства.

  Vetazim_MultyInnovacijne_Rishennja_MegaKorm.pdf (3.8 Мб)

ІМУНОТРОПНІ СИНБІОТИЧНІ ПРЕПАРАТИ у контексті отримання якісної продукції та економічної ефективності господарства

Компанія «СГП «МБС»

Застосування антимікробних препаратів є надзвичайно важливим інструментом у ветеринарії, але їх недбале використання загрожує не лише ефективності лікування тварин і птахів, а й якості та безпеки харчових продуктів тваринного походження, призначених для споживання людиною (м’ясо, риба, яйця, мед).

Сьогодні в багатьох країнах світу суттєво обмежено використання кормових антибіотиків у тваринництві, багато препаратів повністю заборонені з метою запобігання їх потраплянню в їжу, споживачі висувають все більше вимог до всіх видів харчових продуктів і зокрема до виробників м’яса, молока та яєць.

  Imunotropni_Synbiotychni_Preperaty_MBS.pdf (981.2 Кб)

ДОСТО® ПОРОШОК У РАЦІОНІ ДІЙНИХ КОРІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ МОЛОЧНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА ЗДОРОВ’Я

DOSTOFARM GmbH, Німеччина

Останніми роками молочна продуктивність високоудійних корів значно збільшилася завдяки новим методам селекції, управлінню та відкриттям у галузі годівлі, що базується на потребах тварин. Однак збільшення продуктивності сприяло підвищенню сприйнятливості до метаболічних захворювань та проблемам з плодючістю, які є однією з найпоширеніших причин вибракування. В рамках оптимізованого годування застосування в добовому раціоні природного продукту ДОСТО® Порошок на основі ефірної олії ДОСТО® Орегано стає все більш важливим.

  DostoPoroschok_u_razioni_dijnyh_koriv_Dostofarm_Ukr.pdf (1.0 Мб)

ЗАСТОСУВАННЯ ДОСТО® ПОРОШОК У РАЦІОНІ ЛАКТУЮЧИХ СВИНОМАТОК

Дані Університету Вагенінген, Нідерланди

Матеріал підготовлений Олександром СЛЮСАРЕМ, комерційним директором DOSTOFARM GmbH, Німеччина

Цей матеріал відображає результати проведеного дослідження щодо застосування кормової добавки ДОСТО® Порошок від DOSTOFARM GmbH у раціоні лактуючих свиноматок, протягом якого відзначалися результати позитивного впливу на здоров’я та продуктивність як самих свиноматок, так і підсосних поросят.

  Zastosuvannja_Dosto_Poroschok_u_racioni_laktujuchih_svinomatok.pdf (2.4 Мб)

ТМ «ЕНТЕРОНОРМІН», «ЙОДІС+SE» ЕКОЛОГІЧНІ ІМУНОТРОПНІ СИНБІОТИЧНІ ПРЕПАРАТИ

СГП МБС

Стан здоров’я поголів’я тваринницьких та птахівничих комплексів безперечно залежить від генетики, умов утримання та прийнятих у господарствах ветеринарно- санітарних заходів. Але комбікорм є основним джерелом не тільки поживних речовин, а й негативних елементів, таких як умовно патогенна та патогенна мікробіота, мікроскопічні гриби та їхні продуценти, залишки гербіцидів та іншої агрохімії.

  MBS_ENTERONORMIN.pdf (3.8 Мб)

ПІДВИЩУЄМО ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРАВИЛЬНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

ТОВ «Хог Слат Україна»

Якість повітря та температура на фермі – два найважливіші компоненти навколишнього середовища, які впливають на здоров’я та виробничі показники свиней. Погана вентиляція збільшує захворюваність та зменшує темпи росту, створюючи в приміщенні середовище з підвищеною вологістю та надлишком газів. Багато помилок у роботі вентиляції стають результатом спроб зекономити на комунальних витратах. Розуміння деяких основних підходів допоможе створити на фермі оптимальні умови та тримати витрати на комунальні послуги на належному рівні.

  Pidvyschjuemo_produktyvnist_sa_dopomogoju_pravylnoji_ventyljacji.pdf (2.4 Мб)

Виробниче використання ферментних препаратів ВЕТОЗИМ

Євген БАРАНОВСЬКИЙ, технічний директор ТОВ «Мега Корм»

Тема про кормові ферменти сьогодні – не нова, але наразі максимально актуальна. Вимоги до кормів та сировини в різних країнах світу з кожним роком змінюються, що залежить від багатьох факторів: екологічних, економічних, геополітичних. В Україні наразі першим питанням стоїть зниження собівартості сільськогосподарської продукції – м’яса, молока та яєць, що можливо за рахунок зниження вартості кормів,оскільки вони займають велику частку в калькуляції собівартості. Знизити собівартість корму можливо різними способами, зокрема і за рахунок використання ензимних кормових препаратів. Сучасні ензимні препарати на ринку України представлені дуже великим спектром як у вигляді моно-, так і мультикомпозиціях.

  Vyrobnyche_vykorystannja_fermentnych_preparativ_Fitosym.pdf (725.0 Кб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Высокие рекорды с АБК™

У гармонії з природою

HOG SLAT Україна

Quantum – інновації живлення

Производство DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ТОВ «Сій Добро»

siydobro.com

ЗАХИСТ РОСЛИН

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (220)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архів 2023 (6)
Архів 2024 (2)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (102)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (118)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (17)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (16)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (110)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
СИЛЬНЕ НАСІННЯ (3)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.