Тваринництво
Новітні системні біологічно активні комплекси «ЕНТЕРОНОРМІН™» від «СГП «МБС» у вирішенні актуальних питань раціонального агровиробництва
В сучасному вітчизняному тваринництві спостерігається загальна деструктивна тенденція – зниження продуктивності поголів’я птиці, свиней, великої рогатої худоби та зростання захворюваності. Причому ситуація зберігається незалежно від того, наскільки передовою технікою оснащена ферма. Причиною подібної ситуації є доволі агресивні методи вирощування тварин. Тобто та атмосфера, у якій вони перебувають, по суті далека від нормальної, а значить, організм постійно перебуває в стресовому стані. Це пряма дорога до зниження імунітету і, як наслідок, цілого букету серйозних захворювань. Фахівці компанії «СГП «МБС» у співробітництві з вченими УжНУ пропонують вирішувати дану проблему комплексно, застосовуючи новітні системні біологічно активні комплекси «ЕНТЕРОНОРМІН™» та «ЕНТЕРОНОРМІН™ Детокс».
Novitni_systemni_biologichno_aktyvni_komplexy_ENTERONORMIN_MBS.pdf (2.5 Мб)
УКРАЇНСЬКИЙ ТВАРИННИЦЬКИЙ САМІТ: ТРАНСФОРМУЄМО СЛОВА В ДІЮ
11 жовтня, у Києві відбувся UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT 2024, організований компанією «ПроАгро Груп» спільно з Українсько-Європейським Бізнес Хабом, Українською Аграрною Конфедерацією, Спілкою молочних підприємств України, Інститутом тваринництва НААНУ, Одеським Національним технологічним університетом і Міжрегіональним Союзом птахівників та кормовиробників України за підтримки Міністерства аграрної політики України.
Під час саміту працювала виставка обладнання та технологічних рішень у галузі тваринництва Livestock Expo 2024, на якій свої експозиції представили понад 40 компаній-постачальників продуктів, послуг та інновацій для сектору.
UKRAINIAN_LIVESTOCK_SUMMIT_2024.pdf (4.5 Мб)
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНДИКІВНИЦТВА З ДОСТО®
Олександр СЛЮСАРЬ, комерційний директор DOSTOFARM GmbH
Інтенсивне індиківництво нерозривно пов’язане з проблемами зі здоров’ям птиці. Оскільки відгодівля індичок займає більший період часу, ніж, наприклад, бройлерів, і пов’язана з набагато вищими витратами, питання профілактики захворювань більш ніж актуальне і відіграє фундаментальну роль у запобіганні значним економічним втратам. Найбільш поширені проблеми зі здоров’ям при вирощуванні індички стосуються дихальної системи та травного тракту птахів. Оскільки профілактичне або рутинне застосування антибіотиків все більше обмежується або забороняється, основною метою ветеринарно-кормової практики галузевих підприємств стає уникнення захворювань за рахунок оптимального управління пташниками та реалізації профілактичних заходів, таких як вакцинація та використання функціональних кормових добавок.
Ukraine_DOSTO_Poultry.pdf (2.1 Мб)
ВІД І ІННОВАЦІЙ ДО РЕАЛЬНИХ ДІЙ: День поля АГРО ТЕРНОПІЛЬ
25-26 вересня 2024 року в селі Охримівці, Тернопільська область, відбувся новий аграрний захід — День поля «АГРО ТЕРНОПІЛЬ», який став важливою подією для представників агропромислового комплексу Західної України. Подія зібрала більше 1800 відвідувачів, які мали можливість ознайомитися з передовими технологіями, сучасною технікою та інноваційними рішеннями для сільського господарства.
ГЛИБОКІ ГНОЄЗБІРНІ ВАННИ – АМЕРИКАНСЬКИЙ ДОСВІД
Матеріали надані компанією Hogslat
Існує декілька способів зберігання гною – у лагуні відкритого типу, у неглибоких або глибоких під-підлогових гноєзбірних ваннах, або у наземному резервуарі критого типу. Гній складається з трьох основних поживних речовин: азоту, фосфору та калію, що робить його чудовим добривом для полів. Але концентрація корисних речовин в гної залежить від методу його заощадження перед тим, як його додають в ґрунт. Наприклад, при зберіганні гною в лагуні відкритого типу поживні речовини зберігаються на рівні 30%, тобто йде активна втрата азоту під дією зовнішніх чинників, до того ж утворюється додаткова вода у вигляді опадів. Чого не скажеш про інший тип збереження, про який поговоримо докладніше, у глибоких гноєзбірних ваннах частка збереження азоту досягає 70-90%.
Glyboki_gnoesbirni_jamy_HogSlat.pdf (1.9 Мб)
ТЕХНОЛОГІЯ ПІДВИЩЕННЯ ЗБЕРЕЖЕНОСТІ ПОРОСЯТ
Зниження собівартості виробництва свинини забезпечує конкурентну ціну на полицях супермаркетів, збільшення споживання і тисне на кількість імпортованої продукції, що додатково стимулює виробництво.
На економіку свинарських господарств України впливають втрати в період від народження до відлучення та дорощування поросят. Вважається, що основними неінфекційними причинами загибелі поросят у зазначений період є гіпотермія, дефіцит енергії та діарея. Тому для поліпшення продуктивних показників свиногосподарств необхідно впроваджувати комплекс засобів,що покращують збереженість, підвищують кількість відлучених поросят на свиноматкута середньодобові прирости.
Technologija_pidvyshjennja_sberezhenosti_porosjat.pdf (1.2 Мб)
ПРОГРАМА «БЕЗ АНТИБІОТИКІВ» INTELLIGENT NUTRITION
Антимікробні засоби були розроблені для лікування бактеріальних інфекцій у тварин та людей. Однак доля їхнього застосування у тваринництві виросла до 70%, оскільки, крім лікування та профілактики, антибіотики почали використовувати як стимулятори росту. У світовому тваринництві в 2020 році було використано 160 000 т антибіотиків, а до 2030-го року прогнозована цифра може досягнути 200 000 т.
BTU-Kurs_na_biologisaziju.pdf (696.9 Кб)
СУЧАСНІ РІШЕННЯ ЗАВОДУ «МЕГА КОРМ» ЛАУРИТ-90 – НАТУРАЛЬНА АЛЬТЕРНАТИВА АНТИБІОТИКАМ У БОРОТЬБІ З БАКТЕРІАЛЬНИМИ ТА ВІРУСНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ
Останніми роками в Україні спостерігається зростання кількості випадків небезпечних захворювань тварин і птиці. Епізоотична ситуація в країні має перманентно нестабільний стан через негативний вплив таких захворювань: грип птиці, хвороба Ньюкасла, вірус хвороби Марека.
У світі для боротьби з небезпечними інфекційними захворюваннями тварин та птиці широко використовуються антибіотики та вакцини. Однак ці методи мають ряд недоліків, зокрема: антибіотики можуть викликати резистентність мікроорганізмів, а вакцини не завжди ефективні проти нових штамів збудників хвороб.
Suchasni_rishennla_zavodu_MEGAKORM.pdf (183.4 Кб)
ФАКТИ ПРО ВИПАРНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ
Матеріали надані компанією Hogslat
Основним правилам охолодження птиці:
1) Коли температура зовнішнього повітря вище 27 °С, відносна вологість майже завжди нижче 80%.
2) Використання випарного охолодження, коли відносна вологість повітря перевищує 80%, по суті не приносить користі.
3. Відносна вологість 80% не є проблемою, якщо швидкість повітря у пташнику на належному високому рівні.
Fakty_pro_oholodzhennja_Hogslat.pdf (5.6 Мб)
«ЕНТЕРОНОРМІН З ЙОДІС+SE» – КЛЮЧ ДО ЗДОРОВ’Я ТА ПРОЦВІТАННЯ ПАСІКИ
Здорова та сильна бджолосім’я – це гарантія високих показників продуктивності та прибутку для пасічника. Саме тому варто своєчасно попередити захворювання бджолиних сімей та укріпити їхній імунітет. Компанія «Сільськогосподарське підприємство «Мікробіологічні Системи» (ТОВ «СГП «МБС») пропонує інноваційну розробку вчених – мультикомпонентний симбіотик, який складається з пробіотичних штамів та пребіотичного поживного середовища в поєднанні з позитивно зарядженими іонами Йоду та мікроелементом Селен. Головна перевага «Ентеронорміну з Йодіс+Se» полягає у створенні свіжого та живого, без домішок, препарату в домашніх умовах, завдяки двом компонентам, які потрібно об’єднати за 16-18 годин до використання.
Enteronormin_JodisSelen.pdf (1.8 Мб)