\

Животноводство

Інноваційний інструмент ефективного менеджменту свиноматок

ТОВ «ХОГ СЛАТ Україна»

У міру того, як ми продовжуємо вдосконалювати прибутковість виробництва свинини, підтримання кондиції тіла свиноматок за допомогою управління системи годування буде продовжувати економити гроші, зменшувати різнобій в стаді і мати позитивний вплив на продуктивність стада. Від нових технологій до кращого управління годівлею та поліпшення якості кормів на комбікормових заводах – виробники постійно шукають способи підвищити ефективність утримання свиноматок. Використання такого інструменту, як Каліпер, може допомогти підняти ефективність на новий рівень.

  Svynarstvo_Innovaciyniy_instrument_HogSlat.pdf (1.8 Мб)

ДОСТО® Орегано в боротьбі з ілеїтом і дизентерією свиней

Олександр СЛЮСАР, комерційний директор DOSTOFARM GmbH, Німеччина

Антибактеріальні, імуностимулюючі, протизапальні, антистресові і антиоксидантні властивості натурального ефірного масла ДОСТО® Орегано забезпечують широке застосування продуктів компанії DOSTOFARM, у тому числі і на свинарських підприємствах. Кормові добавки ДОСТО® Порошок, ДОСТО® Ліквід і ДОСТО® Емульсія вирішують проблеми шлунково-кишкового тракту свиноматок, поросят і свиней навіть у тих випадках, коли антибіотики виявляються малоефективні або навіть безсилі. У тому числі при дизентерії та ілеїті свиней на відгодівлі.

  Svinarstvo_DostoOregano_v_borotbi_z_ileitom_i_dyzenterieyu_svyney.pdf (282.7 Кб)

SiloSolve® FC дозволяє відкрити кукурудзяний силос раніше

ГК «AVA GROUP»

Більшість фермерів мають складнощі з менеджментом кукурудзяного силосу. Особливою проблемою є те, що залишок запасів часто піддаються небажаним процесам: нагріванню через активний ріст дріжджів та цвілі. Крім того, певні плісняві грибки виробляють шкідливі мікотоксини, які негативно впливають на продуктивність та здоров’я корів.

Іншим викликом може бути дефіцит кормів, що змушує розпочинати згодовувати силос задовго до оптимальних 90 днів його повного бродіння. Більш короткий час ферментації є проблематичним, оскільки це не дозволить силосу стабілізуватися. Це негативно позначиться на продуктивності стада та може призвести до серйозних економічних наслідків.

  Biotechnologii_Silo_Solve_FC.pdf (2.5 Мб)

«ЕНТЕРОНОРМІН ДЕТОКС»: ЭКОЛОГІЧНО, БЕЗПЕЧНО ТА ЕФЕКТИВНО

Компанія «СГП «МБС»

Однією з найбільш актуальних проблем сьогодення є забруднення як кормів, так і харчових продуктів мікотоксинами, що продукуються пліснявими грибами та володіють значними токсичними ефектами і характеризуються високою стійкістю. Через можливі серйозні ризики для здоров’я та несприятливі економічні наслідки проводяться постійні дослідження, спрямовані на зменшення шкідливого впливу мікотоксинів та запобігання їх утворенню.

  Enteronormin_Detox.pdf (169.8 Кб)

СТАБІЛЬНІСТЬ ПРИРОДНОГО АНТИБІОТИКА DOSTO® / ДОСТО® ОРЕГАНО В КОРМОВИРОБНИЦТВІ ВСІМ С/Г ТВАРИНАМ І ПТАХАМ

Олександр СЛЮСАР, комерційний директор Dostofarm GmbH, Німеччина

Контроль за використанням антибіотиків в якості ростостимулюючого і профілактичного засобу позначився на різкому зростанні обсягів застосування натуральної ефірної олії ДОСТО® орегано, у тому числі і в кормовиробництві України. ДОСТО® Порошок не боїться екструзії і грануляції, його включають в рецепти преміксів і готових кормів, забезпечуючи тваринницьким підприємствам максимально стабільну ефективність вирощування і відгодівлі тварин.

  Stabilnist_pryrodnogo_antybiotyka_DOSTO_OREGANO.pdf (1.0 Мб)

ЗЦМ для поросят – кращий старт та менше днів вирощування до досягнення забійних кондицій!

Костянтин МАХНО,канд. с.-г. наук,інноваційний менеджер з годівлі свиней Ava Group

Жива маса поросят при відлученні від свиноматки – це один із головних виробничих показників на свинофермі. Що більшою буде вага поросят на відлучку, то швидше свині досягнуть забійної ваги у 110 кг. Адже в ранньому віці ріст найінтенсивніший! Тому необхідно використовувати цей період по максимуму та не втрачати потенціал тварини.

  ZCM_dlya_porosyat_AVA_Group.pdf (656.6 Кб)

ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ ВИБОРУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ГНОЄВИДАЛЕННЯ

Сьогодні українські фермери мають доступ до широкого спектру обладнання для гноєвидалення. На чому ж потрібно зосередитися, щоб зробити правильний вибір? Пропонуємо читачам практичний досвід від компанії ТОВ «Камчатка», де впроваджена ефективна система гноєвидалення Eisele.

Директор ПИСАРЕНКО Руслан Сергійович розповів про своє підприємство, поділився деталями успіху та практичними порадами:

  Vazhlyvi_aspekty_vybora_obladnannya_dlya_gnoevydalennya.pdf (411.5 Кб)

Історія починається зараз: Інтрадермальна вакцинація проти ЦВС-2

НЕЧИПУРЕНКО О. О., к.б.н., спеціаліст з технічної підтримки Laboratorios Hipra, S.A.

Глобалізація та постійний розвиток свинарства відбуваються безперервно, впроваджуються нові підходи до профілактики інфекційних захворювань, що дають можливість покращити виробничі показники, зменшити кількість маніпуляцій на фермі та стрімко рухатися вперед. Ветеринари постійно стикаються з безліччю невирішених питань у профілактиці та знаходяться в пошуку дієвих рішень, оскільки з’являються емерджентні та поширюються ендемічні захворювання, виникають варіантні штами патогенів з високим рівнем мінливості, зростає вірулентність та контагіозність інфекційних агентів. Саме тому компанія LABORATORIOS HIPRA, S.A. розробила унікальний продукт Міосфера®, призначений для одночасної імунізації від цирковірусної інфекції та мікоплазмозу.

  M.hyo-PCV2_HIPRA.pdf (385.1 Кб)

Молочним виробникам розповіли про особливості годівлі на роботизованих фермах

Прес-центр компанії AVA Group

3 грудня 2020 року відбувся вебінар за напрямом ВРХ «Особливості годівлі на роботизованих фермах», організований компанією AVA Group.

Спікером вебінару став міжнародний експерт із ВРХ Пітер ван Доорен (Нідерланди). Він розповів про основні технологічні аспекти годівлі на роботизованих фермах, а також про управління процесом годівлі та нові тенденції в менеджменті роботизованих ферм.

  AVA_GROUP.pdf (318.5 Кб)

Влияние 100% натурального масла DOSTOорегано на бройлеров с Eimeria инфекцией

Эксклюзивный дистрибьютор Dostofarm в Украине ООО «АгроПлюсИнвест»

Чтобы выявить роль DOSTO орегано в решении проблемы кокцидиоза, компания Dostofarm в совместной работе с научно-исследовательскими институтами провела три эксперимента на бройлерах, в которых животные были заведомо заражены кокцидиозом. Представляем вашему вниманию результаты испытаний и опыта последних лет:

  Focus_on_DOSTO_Coccidia.pdf (3.1 Мб)

У гармонії з природою

Производство DOSTO орегано

АНОНС

Щадящие технологии Фадеева

Сепаратор САД

PÖTTINGER

Высокие рекорды с АБК™

Органическое производство

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (169)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (2)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (38)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (88)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (16)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (6)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (62)
Растениеводство (36)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.