\

Животноводство

Виробниче використання ферментних препаратів ВЕТОЗИМ

Євген БАРАНОВСЬКИЙ, технічний директор ТОВ «Мега Корм»

Тема про кормові ферменти сьогодні – не нова, але наразі максимально актуальна. Вимоги до кормів та сировини в різних країнах світу з кожним роком змінюються, що залежить від багатьох факторів: екологічних, економічних, геополітичних. В Україні наразі першим питанням стоїть зниження собівартості сільськогосподарської продукції – м’яса, молока та яєць, що можливо за рахунок зниження вартості кормів,оскільки вони займають велику частку в калькуляції собівартості. Знизити собівартість корму можливо різними способами, зокрема і за рахунок використання ензимних кормових препаратів. Сучасні ензимні препарати на ринку України представлені дуже великим спектром як у вигляді моно-, так і мультикомпозиціях.

  Vyrobnyche_vykorystannja_fermentnych_preparativ_Fitosym.pdf (725.0 Кб)

ВИКОРИСТАННЯ ДОСТО® ОРЕГАНО У ВИПАДКУ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДИЗЕНТЕРІЇ У СВИНЕЙ

Ramona Mahlke, Francisca Veinat Grimalt,

Alexander Slyusar DOSTOFARM GmbH

М’ясне свинарство продовжує отримувати серйозні, пов’язані зі здоров’ям тварин, проблеми, що провокуються бактеріями роду Brachyspira, які визивають дизентерію. Дизентерія, симптоми якої включають в себе цементного кольору екскременти або домішки крові і слизу, що містяться в фекаліях, у більшості випадків викликана мікроорганізмом Brachyspira hyodysenteriae. Хвороба та діарея у свиней загалом призводять до високих економічних втрат через зниження продуктивності, таких як погане засвоєння кормів та підвищена смертність. Потужним практичним рішенням у боротьбі з вищеописаною недугою та її наслідками є кормові добавки на основі натуральної ефірної олії ДОСТО® Орегано німецької компанії DOSTOFARM.

  Dostofarm_u_svynarstvi.pdf (1.6 Мб)

ФАКТОРИ ВИРОЩУВАННЯ ЗДОРОВОГО ПОГОЛІВ’Я

ТОВ «Хог Слат Україна»

Для вирощування здорового поголів’я потрібно враховувати багато факторів. Які ж саме? Детальний аналіз представлено фахівцями компанії «Хогслат Україна» на сторінках свіжого випуску журналу ЕКСКЛЮЗИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, за матеріалами книги «Управління здоров’ям свиней», автори: Др. Мюрхед, Др. Александр, Др. Кар.

  Hogslat1.pdf (2.7 Мб)

УСТАНОВКИ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ВИГОТОВЛЕННЯ КОМБІКОРМУ

СІЙ ДОБРО

Що є важливо для розвитку та перспектив господарства? На нашу думку – це ефективні вкладення в технології, зниження собівартості виробленої продукції та навчання. Новітні технології націлені на заощадження коштів та мінімізацію людського фактору. Наприклад, господарство вирощує зернові та має тваринництво. Куди вкладати кошти першочергово? Відслідковується тенденція, що минулого року господарствам допомогло триматися на плаву саме тваринництво. Ми теж дотримуємося такої думки, що тваринництво є рушієм та основою сільського господарства. Тому важливо при виробництві м’яса чи молока зменшити його собівартість. Як відомо, найбільша стаття затрат є корми. Тому для оптимізації виробництва найкраще виробляти комбікорм самостійно. 

  Ustanovky_dlja_kombikormu_Buschgoff.pdf (1.3 Мб)

ДОСТО® ПОРОШОК У РАЦІОНІ ДІЙНИХ КОРІВ – ЗБІЛЬШЕННЯ НАДОЇВ БЕЗ НАСЛІДКІВ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Олександр СЛЮСАР, комерційний директор компанії DOSTOFARM GmbH, Німеччина

У сучасному світі, де сільське господарство відіграє ключову роль у забезпеченні продовольчої безпеки, пошук ефективних методів поліпшення умов утримання с/г тварин та підвищення їхньої продуктивності стає все більш актуальним. Одним з перевірених часом підходів є введення натуральних добавок до раціону тварин, і в цьому контексті ДОСТО® Порошок на основі натуральної ефірної олії ДОСТО® Орегано заслуговує на особливу увагу.

  Tvarynnyztvo_Dostofarm.pdf (2.2 Мб)

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ЩОДО УТВОРЕННЯ БІОПЛІВКИ

«ХОГ СЛАТ Україна»

Біоплівка – структурована спільнота мікроорганізмів – є однією з найбільш недооцінених загроз для здоров’я птиці. Птахівники зазвичай дотримуються строгих протоколів, коли йдеться про гігієну в приміщенні і навколо нього, але вони часто не беруть до уваги саму систему напування. У статті ми пояснюємо небезпеку біоплівки та пропонуємо засіб максимального запобігання утворенню біоплівки.

  HOGSLAT.pdf (656.6 Кб)

ЧИ ІСНУЄ НИНІ АЛЬТЕРНАТИВНА ЗАМІНА АНТИБІОТИКІВ У ГАЛУЗІ СВИНАРСТВА?

СГП МБС

Заміна  антибіотиків – це процес постійного пошуку нових методів профілактики й лікування різних інфекційних хвороб тварин, за яких не використовуються антибактеріальні засоби. «ВИРОЩЕНО ГУМАННО» – це «без використання антибактеріальних засобів та субстанцій». Ця фраза викликає хвилю негативу в багатьох спеціалістів галузі свинарства, адже споживчий попит продовжує диктувати виробникам про зміни під час вирощування тварин.

  Alternatyvna_zamina_antybiotykiv.pdf (1.8 Мб)

ДОСТО® ПОРОШОК У ГОДІВЛІ СВИНОМАТОК, ПОРОСЯТ ТА СВИНЕЙ НА ВІДГОДІВЛІ

Alexander SLYUSAR, комерційний директор компанії DOSTOFARM, Німеччина

Проблеми з травленням у тварин на репродукторі в період дорощування та відгодівлі не є рідкістю. На підприємствах часто займаються усуненням симптомів за допомогою ситуативного лікування. Нерідко корінь проблем веде до репродуктора, підштовхуючи фахівців до застосування кормової добавки ДОСТО® Порошок за схемою, починаючи з лактуючих свиноматок.

  Dosto_Poroshok_u_godivli_svynomatok.pdf (1.5 Мб)

  DOSTOporoschok_v_kormlenii_svinej_RU.pdf (1.5 Мб)

ОТРИМАННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ ЗА ВИКОРИСТАННЯ СИНБІОТИКІВ ЕНТЕРОНОРМІН ТМ

ВІЩУР О. І., д.вет.н, професор

ДІДОВЕЦЬ А. О., лікар вет.м. СГП МБС

Останніми роками держави Європейського Союзу, а також Сполучені Штати Америки посилили контроль та істотно скоротили обсяги використання у птахівництві кормових антибіотиків, низка препаратів цілком заборонена з метою запобігання їх попаданню в продукти харчування. Тому синбіотичні препарати Ентеронормінтм та Ентеронормін Детокстм від ТОВ “СГП МБС” можуть становити вагому альтернативу кормовим антибіотикам і слугувати в якості стимуляторів росту. Дані препарати застосовуються з метою нормалізації мікрофлори кишечника, посилення імунних функцій, виведення токсинів та підвищення стійкості печінки до впливу патологічних факторів та відновлення її функції при різних пошкодженнях.

  Otrymannja_bespecnoji_produkciji_s_ENTERONORMIN.pdf (1.3 Мб)

МІКОТОКСИКОЗИ – ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ

EDINSTVO GROUP

Високопродуктивні кроси птиці надзвичайно чутливі до мікотоксинів. Щороку, внаслідок недостатньої уваги до проблеми мікотоксинів, птаховиробники втрачають від 15 до 27% середньодобового приросту маси молодняку та дорослих бройлерів і до 25% яєчної продукції. На сьогоднішній день відомо більше трьохсот видів мікотоксинів, більшість з яких проявляють токсичну дію відносно тварин і птиці. Добре вивчені властивості найпоширеніших мікотоксинів – афлатоксину, охратоксину, фумонізіну, зеараленону та деяких мікотоксинів із групи трихотеценів. Наразі визначено їх хімічні формули, фізико-хімічні властивості, механізм дії; в деяких країнах розраховані мінімальні допустимі концентрації для цих мікотоксинів у кормах для різних видів тварин і птиці; а також розроблені кількісні лабораторні методи визначення цих речовин в різних субстанціях. Продовжуються дослідження і менш вивчених мікотоксинів, зокрема ерготоксинів, які також завдають істотної шкоди тваринництву та птахівництву.

  Mikotoxikosy_Problema_sjogodennja.pdf (344.1 Кб)

СИЛЬНЕ НАСІННЯ

Высокие рекорды с АБК™

У гармонії з природою

HOG SLAT Україна

Quantum – інновації живлення

Производство DOSTO орегано

Пробіотики для тварин

ТОВ «Сій Добро»

siydobro.com

ЗАХИСТ РОСЛИН

PÖTTINGER

Аграрний фронт

Сепаратор САД

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (214)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архів 2023 (5)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2002 (1)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (5)
Архив 2022 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (93)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (112)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (17)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (13)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (102)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
СИЛЬНЕ НАСІННЯ (3)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.