\

Животноводство

КОРМОВА ДОБАВКА ДОСТО® ПОРОШОК ПОПЕРЕДЖУЄ ВИРАЗКУ ШЛУНКА ТА ІЛЕЇТ У СВИНЕЙ

Олександр СЛЮСАР, комерційний директор DOSTOFARM ГмбХ, Німеччина

Застосування кормової добавки ДОСТО® Порошок на основі натуральної ефірної олії ДОСТО® Орегано в годуванні свиноматок, поросят на дорощуванні і відгодівельних

свиней забезпечує вирішення проблеми не тільки з дизентерією, набряковою хворобою, але й з ілеїтом і виразковою хворобою шлунка свиней.

Причин виразки шлунка свиней багато: вони можуть бути пов’язані як з поживністю, та і з фізичною якістю корму, рівнем управління свинями, інфекціями та іншими чинниками, які викладені більш детально у доданому файлі:

  Dostoporoschok_poperedzhaey_vyrazku_schlunku_ta_ilejt_u_svyney.pdf (2.1 Мб)

Чому саме обирають підкислювач Feedacid Max?

Ольга Махно – кандидат с/г наук, начальник відділу продуктового маркетингу напрямок «Свині» AVA Group

До числа унікальних підкислювачів можна віднести Feedacid Max від компанії «Provit». У його складі сім органічних кислот: мурашина кислота, пропіонова кислота, фосфорна кислота, лимонна кислота, сорбінова кислота, молочна кислота, амонійні буфери (солі органічних кислот: форміат амонію, пропіонат амонію). Поєднання цих речовин дозволяє вирішити всі проблеми, які «стоять» перед підкислювачем.

  AVA_GROUP_Pidkisluvach.pdf (483.3 Кб)

Мікробні консерванти у технологіях силосування кормів

Кравченко Н.О., Дмитрук О.М., *Чумаченко С.П. Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

*Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН

Сьогодні у господарствах все більше уваги звертають на використання мікробних консервантів (силосних заквасок), що пояснюється екологічністю їх виробництва і застосування, технологічністю, ефективністю і відносно невисокою ціною. Мікробні консерванти сприяють оптимізації процесу молочнокислого бродіння у консервованій сировині, пригніченню розвитку гнилісних та маслянокислих бактерій, різкому збільшенню кількості корисної мікрофлори, вмісту молочної кислоти, і як наслідок, якісному консервуванню рослинної сировини.

  Mikrobni_conservantu.pdf (652.6 Кб)

Альтернитива загальноприйнятим препаратам буде необхідна завтра, але прибуток можна отримати вже сьогодні

ТОВ «СГП «МБС»

В останні роки досягнуто значних успіхів по розширенню і впровадженню в практику йодистих препаратів на різній основі. Такі препарати різняться між собою за лікувальною формою, методом застосування і технологією виготовлення. Засобом, який спроможний забезпечити організм імунним антиоксидантним захистом і одночасним надходженням необхідної кількості Йоду і Селену, а також який би легко засвоювався і є продукт нового покоління «Йодіс К+Se» (ТУ У 15.7-30631018-011:2011) виробництва СГП «МБС».

  Enteronormin.pdf (571.0 Кб)

ДОСТО® Порошок у годуванні бройлерної птиці

Олександр СЛЮСАР, комерційний директор DOSTOFARM GmbH, Німеччина

ДОСТО® Порошок забезпечує значне підвищення ефективності вирощування і відгодівлі бройлера. Витрати на натуральну кормову добавку з розрахунку на тонну корму може дозволити собі кожна птахофабрика, значно скоротивши цілий ряд інших кормових витрат. Точні дозування автором статті наводяться строго індивідуально при спільній оптимізації раціону с/г птиці. Антикокцидійні, імуностимулюючі та антибактеріальні властивості ДОСТО® доповнив ще й позитивний вплив на показник вологості м’яса птиці.

  Dostofarm_dostoporoshok.pdf (449.7 Кб)

Інноваційний інструмент ефективного менеджменту свиноматок

ТОВ «ХОГ СЛАТ Україна»

У міру того, як ми продовжуємо вдосконалювати прибутковість виробництва свинини, підтримання кондиції тіла свиноматок за допомогою управління системи годування буде продовжувати економити гроші, зменшувати різнобій в стаді і мати позитивний вплив на продуктивність стада. Від нових технологій до кращого управління годівлею та поліпшення якості кормів на комбікормових заводах – виробники постійно шукають способи підвищити ефективність утримання свиноматок. Використання такого інструменту, як Каліпер, може допомогти підняти ефективність на новий рівень.

  Svynarstvo_Innovaciyniy_instrument_HogSlat.pdf (1.8 Мб)

ДОСТО® Орегано в боротьбі з ілеїтом і дизентерією свиней

Олександр СЛЮСАР, комерційний директор DOSTOFARM GmbH, Німеччина

Антибактеріальні, імуностимулюючі, протизапальні, антистресові і антиоксидантні властивості натурального ефірного масла ДОСТО® Орегано забезпечують широке застосування продуктів компанії DOSTOFARM, у тому числі і на свинарських підприємствах. Кормові добавки ДОСТО® Порошок, ДОСТО® Ліквід і ДОСТО® Емульсія вирішують проблеми шлунково-кишкового тракту свиноматок, поросят і свиней навіть у тих випадках, коли антибіотики виявляються малоефективні або навіть безсилі. У тому числі при дизентерії та ілеїті свиней на відгодівлі.

  Svinarstvo_DostoOregano_v_borotbi_z_ileitom_i_dyzenterieyu_svyney.pdf (282.7 Кб)

SiloSolve® FC дозволяє відкрити кукурудзяний силос раніше

ГК «AVA GROUP»

Більшість фермерів мають складнощі з менеджментом кукурудзяного силосу. Особливою проблемою є те, що залишок запасів часто піддаються небажаним процесам: нагріванню через активний ріст дріжджів та цвілі. Крім того, певні плісняві грибки виробляють шкідливі мікотоксини, які негативно впливають на продуктивність та здоров’я корів.

Іншим викликом може бути дефіцит кормів, що змушує розпочинати згодовувати силос задовго до оптимальних 90 днів його повного бродіння. Більш короткий час ферментації є проблематичним, оскільки це не дозволить силосу стабілізуватися. Це негативно позначиться на продуктивності стада та може призвести до серйозних економічних наслідків.

  Biotechnologii_Silo_Solve_FC.pdf (2.5 Мб)

«ЕНТЕРОНОРМІН ДЕТОКС»: ЭКОЛОГІЧНО, БЕЗПЕЧНО ТА ЕФЕКТИВНО

Компанія «СГП «МБС»

Однією з найбільш актуальних проблем сьогодення є забруднення як кормів, так і харчових продуктів мікотоксинами, що продукуються пліснявими грибами та володіють значними токсичними ефектами і характеризуються високою стійкістю. Через можливі серйозні ризики для здоров’я та несприятливі економічні наслідки проводяться постійні дослідження, спрямовані на зменшення шкідливого впливу мікотоксинів та запобігання їх утворенню.

  Enteronormin_Detox.pdf (169.8 Кб)

СТАБІЛЬНІСТЬ ПРИРОДНОГО АНТИБІОТИКА DOSTO® / ДОСТО® ОРЕГАНО В КОРМОВИРОБНИЦТВІ ВСІМ С/Г ТВАРИНАМ І ПТАХАМ

Олександр СЛЮСАР, комерційний директор Dostofarm GmbH, Німеччина

Контроль за використанням антибіотиків в якості ростостимулюючого і профілактичного засобу позначився на різкому зростанні обсягів застосування натуральної ефірної олії ДОСТО® орегано, у тому числі і в кормовиробництві України. ДОСТО® Порошок не боїться екструзії і грануляції, його включають в рецепти преміксів і готових кормів, забезпечуючи тваринницьким підприємствам максимально стабільну ефективність вирощування і відгодівлі тварин.

  Stabilnist_pryrodnogo_antybiotyka_DOSTO_OREGANO.pdf (1.0 Мб)

У гармонії з природою

Производство DOSTO орегано

Щадящие технологии Фадеева

Сепаратор САД

PÖTTINGER

Высокие рекорды с АБК™

Органическое производство

Пробіотики для тварин

ЗАХИСТ РОСЛИН

БАНК ТЕХНОЛОГИЙ

Авторизация

Войти
Регистрация

Получать обновления на email:
Рубрики

"Зеленые проекты" (5)
Актуальная тема (173)
Актуальное интервью (2)
Аналитика (1)
Аналитика (1)
Антикризисная политика (6)
Архив – 2009год (5)
Архив – 2010год (4)
Архив – 2011год (5)
Архив – 2012год (6)
Архив – 2013год (7)
Архив 2014 год (5)
Архив 2015 (5)
Архив 2016 (6)
Архив 2017 (5)
Архив 2018 (5)
Архив 2019 (4)
Архив 2020 (5)
Архив 2021 (4)
Архив журналов "Эксклюзивные технологии" (1)
Без рубрики (3)
Биотехнологии (43)
Биотопливо (1)
Ветеринария (22)
Животноводство (41)
ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ (27)
Книга (5)
Кормление (43)
Кормопроизводство (37)
Мастер-класс (12)
Микотоксины (17)
НОВОСТИ КОМПАНИИ БИОМИН (1)
Обзор мероприятий (92)
Овощеводство (31)
Овцеводство (1)
Органическое агропроизводство (16)
Орошение (4)
ОТРАСЛЬ ЗАКРЫТОГО ГРУНТА (4)
Переработка (7)
ПИТАНИЕ РАСТЕНИЙ (64)
ПОЧВОЗАЩИТНОЕ ЗЕМЛЕДЕЛИЕ (22)
Птицеводство (64)
Растениеводство (40)
Ресурсосбережение в растениеводстве (40)
свиноводство (48)
Селекция (8)
СЕЛЕКЦИЯ (13)
Страусоводство (3)
Управление (2)
Фотогалерея (13)
Хранение и переработка (4)

Полезные "плагины WordPress" вы можете найти на сайте WordPressPlugins.ru. WP-Cumulus требует для просмотра Flash Player 9 или выше.